Sekretariat: 91 433 58 97     

Menu główne

Lekkoatletyka

Zobacz także

 

Wyniki zawodów lekkoatletycznych w roku szkolnym  2013/2014

l.p

Nazwa zawodów

data

organizator

miejsce

wyniki

1.

Szkolna Liga L.A.ch GM

16.09.2013r

MOS Szczecin

stadion L.A. ul.Litewska

Drużynowo:

Chłopcy – I miejsce  1060 pkt – Awans do Finału Wojewódzkiego

Indywidualnie :

100m.- 2 m. – Uchle Michał (); 139 pkt

- Baranowski Damian 104 pkt

-Kudla Nikodem 84 pkt

300 m – 1 m. -  Bajek Sylwester –() 129 pkt

- 3 m.-Leszczyński Bartek – 115 pkt

Tomczak Aleksander 89 pkt

1000 m-  Wittke Kacper ; 56 pkt

- Dzodz Marek &43 pkt

- Skuratowski Maciej 11 pkt

Skok w dal – 2 m.  Krupa Dominik 69 pkt

- Lachnowicz Daniel  39 pkt

- Andrut Mateusz 33 pkt

p.kulą-Michałkiewicz Michał 31 pkt

- Walkowiak Mateusz 53 pkt

Sztafeta 4x100m

Uchle,Bajek,Leszczyński,Baranowski- 1m

2.

Szkolna Liga L.A.dz GM

17.09.2013r.

MOS Szczecin

stadion L.A. –ul.Litewska

dziewczęta II miejsce 1080 pkt

Indywidualnie :

100m.- 2 m. – Wakuła Wiktoria(13.48)& 136 pkt

-   Biegun Wiktoria  101 pkt

- Dąbrzalska Dominika (15.08) & 86 pkt

Rzut dyskiem - 2 m. –Kowalczyk Klaudia-(23.00 m) 89 pkt

300 m –Głowa Oliwia –(49.89) ; 92 pkt

- Stankiewicz Nikola – (50.96) 87 pkt

-   Ślepowrońska Sandra –(55.08)  66 pkt

600 m-2 m.-Chodecka Nikola –(1.56.43) 86 pkt

-Cieślik Natalia  61 pkt

- Borowska Marika –(2.10.88) ; 59 pkt

Skok w dal;

Nowak Anna – 1 m. (4.60)  107 pkt

Batista Karmen 71 pkt

Mikołajczak Karolina (3.54) 52 pkt

p.kulą :

Herfort Vanessa - 16 pkt

Ruda Karolina -

Sztafeta 4x100 m-

1 m.- Nowak , Dąbrzalska,Wakuła , Biegun -;98 pkt

3.

I runda ligi Biegowej Dz Gimn.

23.09.2013r.

MOS Szczecin

stadion L.A. –ul.Litewska

Indywidualnie: Dziewczęta : 4 miejsce

100 m. – kl.I – Stankiewicz Nikola

kl.II – Borowska Marika

-  kl.III – Biegun Wiktoria 2 m.()

300 m. kl.I – Dąbrzalska Dominika -

kl.II – Wakuła Wiktoria - 1m.     -

- kl.III – Nowak Anna (); 2 m.

600 m. kl.I 4 - Głowa Oliwia; ()

kl.II   - Kubrak Joanna   -

-& kl.III –  Chodecka Nikola  - 2 m.(.)

4.

I runda ligi Biegowej ch Gim.

24.09.2013r.

MOS Szczecin

stadion L.A. –ul.Litewska

Drużynowo po I rundzie:chłopcy: miejsce  pkt.

Indywidualnie: ;

 

100 m. – kl.I – Kudla Nikodem 2 m. (12.96)

-  kl.II – Uchle Michał 1 m. (11.85)

- kl.III – Krupa Dominik- 14 m.(13.45)

 

300 m. – kl.I – Baranowski Damian1 m. (42.36)

- kl.II – Bajek Sylwester 1 m. (43.46)

- Tomczak Aleksander(II Zespół)-   3 m.(43.44)

- kl.III –Leszczyński Bartek - 3 m. (41.27)

1000 m. – kl.I – Andrut Mateusz -10 m.(3.39.20)

-Skuratowski Maciej(II zespół)  16m.(3.49.30)

kl.II – Wittke Kacper - 7 m.(3.21.94)

- kl.III –Witczak Jędrzej 7 m.(3.20.32)

5.

Mistrzostwa Polski  Młodzików i Młodziczek

29.09.2013r.

PZL.A.

Radom

1 m.-w sztafecie 4x100m- Bajek Sylwester,

Uchle Michał

2 m. - w skoku o tyczce-Anna Nowak(wszyscy „Kusy” Szczecin

6.

„Dzień Sztafet”-Szkół Gimnazjalnych (dz/chł.)

1.10.2013r.

MOS Szczecin

stadion L.A. –ul.Litewska

Drużynowo : Dziewczęta II miejsce- 34 pkt

chłopcy ; I miejsce- 33 pkt

Indywidualnie: ;

Sztafeta olimpijska :

dziewczęta IV miejsce 6 pkt (4.37.13)

Bertyńska Martyna,Herfort Vanesa,

Gołąb Paulina,Stankiewicz Nikola

Chłopcy: 5 miejsce 5 pkt(4.19.62)

Krupa Dominik,Lachnowicz Daniel,Dzodz Marek,Andrut Mateusz

Sztafeta szwedzka:

dziewczęta  VI miejsce 4 pkt (3.00.37)

Ślepowrońska Sandra,Kubrak Joanna,

Borowska Marika,Górniewicz Emilia

Chłopcy: VI miejsce 4 pkt(4.42.25)

Kalitowski Adrian,Hryciuk Michał,Gozdyra Oskar,Delida Kacper

4x400 m.

Dziewczęta:I miejsce 12 pkt(4.44.25)

Chodecka Nikola,Głowa Oliwia,Wydrowska Joanna,

Cieślik Natalia

chłopcy :I miejsce 12 pkt (4.13.80)

Tomczak Aleksander,Witczak Jędrzej,Kudla Nikodem,

Wittke Kacper

4x100 m ;

dziewczęta I miejsce 12 pkt (54.22)

Dąbrzalska Dominika,Wakuła Wiktoria,Biegun Wiktoria,

Nowak Anna

chłopcy I m. 12 pkt (47.47)

Uchle Michał,Bajek Sylwester,Baranowski Damian,

Leszczyński Bartek

7.

Finał Wojewódzki Szkolnej Ligi L.A.chł. GM

08.10.2013r.

ZSZS ,MOS Gryfino

stadion L.A. –ul.Litewska

Drużynowo:

Chłopcy -XII miejsce -1126 pkt

Indywidualnie :

100m.- 1 m. – Uchle Michał 137 pkt

14 m.- Baranowski Damian  (12.70) 102 pkt

41 m.-Kudla Nikodem  64 pkt

300 m – 3 m. -  Bajek Sylwester  (39.62) 138 pkt

12 m. - Leszczyński Bartek (41.14)  115 pkt

31 m.-Tomczak Aleksander (43.63) 90 pkt

Sztafeta 4x100 m-

1 m.- Uchle M. ,Bajek S.,

Leszczyński B. , Baranowski D,-(47.28) -115 pkt

1000 m. –36 m.- Wittke Kacper (3.16.87)-71 pkt

41 m. -Andrut Mateusz(3.19.78)- -68 pkt

49 m. Dzodz Marek-(3.35.04) 49 pkt

Skok w dal –15 m.- Krupa Dominik- (4.92)-  69 pkt

- 26 m-Witczak Jędrzej –(4.71)- 62 pkt

-31 m.-Gozdyra Oskar-  (3.63)

p.kulą-36 m.-Walkowiak Mateusz-   (8.00)

-40 m.-Michałkiewicz Michał-(7.73)

8.

Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców GM

10.10.2013r.

MOS Szczecin

Las Arkoński

dziewczęta I miejsce (awans do Finału Wojewódzkiego w Tychowie)

Bertyńska Martyna,Wydrowska Joanna,

Cieślik Natalia,Wałaszewska Beata,Nowak Anna,

Chodecka Nikola,Wakuła Wiktoria,Głowa Oliwia,

Dąbrzalska Dominika, ,Kubrak Joanna

Rez.Borowska Marika,Herfort Vanesa,Mikołajczak Karolina,Ruda Karolina

chłopcy IV miejsce:

UIchle Michał,Leszczyński Bartek,Tomczak Aleksander,Baranowski Damian,Andrut Mateusz,Wittke Kacper,Witczak Jędrzej,Zimny Aleksander,Kudla Nikodem,Krupa Dominik

Rez.Dzodz Marek,Kalitowski Adrian,Skuratowski Maciej,Lachnowicz Daniel

9.

Finał Wojewódzki Sztafetowych Biegów Przełajowych dziewcząt GM

17.10.2013r

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im.Prof.Jana Radomskiegow Tychowie

Okręgowy SZS w Koszalinie

Tychowo Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im.Prof.Jana Radomskiego

dziewczęta VII miejsce :

Bertyńska Martyna,Wydrowska Joanna,

Cieślik Natalia,Wałaszewska Beata,Nowak Anna,

Chodecka Nikola,Wakuła Wiktoria,Głowa Oliwia,

Dąbrzalska Dominika, ,Kubrak Joanna

Rez.Borowska Marika,Herfort Vanesa,Mikołajczak Karolina,Ruda Karolina

Rez.Borowska Marika,Batista Karmen

10.

Narodowy Dzień sportu –Mityng dla SP i Gimnazjum

26.10.2013r

UM Szczecin

stadion L.A. –ul.Litewska

Indywidualnie :rocznik 2000

100m.- 1 m. – Dąbrzalska Dominika

1 m.- Baranowski Damian

2 m.-Kudla Nikodem

300 m – 2 m. - Baranowski Damian

- 2 m. Dąbrzalska Dominika

600m.-2m. Bertyńska Martyna

- 3m-Głowa Oliwia

1000m.-1 m.-Andrut Mateusz

2m-Skuratowski Maciej

Indywidualnie : rocznik 1999

100 m.- 1 m -Wakuła Wiktoria

300 m- 1 m.-Uchle Michał

2m-Bajek Sylwester

p.kulą – 2 m.-Dzodz Marek

Współpracujemy z:     

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej.

  Akceptuję pliki cookie.
EU Cookie Directive Module Information