Meet Gavern - Free Joomla! 3.0 Template

Lekkoatletyka


Podstawowe konkurencje lekkoatletyczne: biegi, skoki, rzuty i chód mają swój początek w zachowaniach pradawnych ludzi. Były one w naturalny sposób uprawiane i trenowane przez człowieka, który musiał biegać, skakać przez przeszkody terenowe oraz rzucać oszczepem czy kamieniem. Z biegiem lat, dla rozrywki, człowiek zaczął stosować różne formy rywalizacji i wtedy obok sportów walki pojawiły się konkurencje lekkoatletyczne.

Oto lista konkurencji zaliczanych tradycyjnie do lekkoatletyki:

 biegi:

rzuty:

skoki:

wieloboje:

/informacje - wikipedia.org/


Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt  i Chłopców Gimnazjum

Termin:  11-12.10.2016 r.  o godz.13.00-15.00 

Miejsce: Las Arkoński

Organizator: MOS Szczecin 

Szkoła: Gimnazjum 11,

Miejsca i zawodnicy

Drużynowo:

Opiekunowie: Leszek Osmelak, Lewicka Małgorzata, Janicki Dawid, Kucharska Alicja


 „Dzień Sztafet”-Szkół Gimnazjalnych

Termin:  03.10.2016r.  o godz.13.00-15.00

Miejsce: Stadion MKL – ul.Litewska

Organizator: MOS Szczecin

Szkoła: Gimnazjum 11

Miejsca i zawodnicy:

Drużynowo:

Indywidualnie:

Sztafeta szwedzka:

dziewczęta  IV miejsce 6 pkt (2.56.75)

chłopcy: IV miejsce 6 pkt (2.41.05)

4x400 m.

4X 100 m

Opiekun:Małgorzata Lewicka, Osmelak Leszek


I runda ligi Biegowej ch Gim.

Termin:  29.09.2016r.  o godz.13.00-15.00

Miejsce: Stadion MKL – ul.Litewska

Organizator: MOS Szczecin

Szkoła: Gimnazjum 11

Miejsca i zawodnicy:

Drużynowo po I rundzie:chłopcy: II m. 386 pkt

Indywidualnie:

100 m. – kl.I – Petrykowski Dawid 13.74 –

            -            Gąsiorowski Cezary 13.97

 kl.II – Kołmakow Michał  –           3m.  (12.69)-

 kl.III –Tamioła Kornel                    1 m(11.75)

                          Siwierski Borys                              (13.21)

300 m. – kl.I – Gadowski Patryk                                       (47.61)     

                         Wałaszewski Michał                                  (58.28)

          kl.II –Bogdanowicz Mikołaj                    1m.(39.00) - 

                        kl.III-Kowalski Hubert                             1 m.(37.96)

                       Zimny Jakub                                               (44.68)

1000 m. – kl.I – Hubin Wiktor                       (3.29.07)-

               -           Goździuk Wiktor                 (3.59.69)

                           Kl.II-Olechnowicz Mateusz          (4.08.06)

kl.III – Podziawa Dawid-              (3.09.93)

Opiekun:Alicja Kucharska, Dawid Janicki


I runda ligi Biegowej Dz Gim.

 

Termin:  28.09.2016r.  o godz.13.00-15.00

Miejsce: Stadion MKL – ul.Litewska

Organizator: MOS Szczecin

Szkoła :Gimnazjum 11

Miejsca i zawodnicy:

Indywidualnie: Dziewczęta IV miejsce 371 pkt

100 m. –kl.I –1 m.Nadłonek Joanna            (13.44)

              kl.I –Winiarska     Weronika                     (16.92)

              kl.II-Kamieniecka Wiktoria                      (15.99)

              kl.III-Przybysz Katarzyna                          (14.00)           

300 m. –    kl.I – Bielak Wiktoria                            (53.78)  

                   kl.I –Witkowska Klaudia                       (61.51)

                   kl.II –Stosio Karolina                             (55.68)

                   kl.III –Stańczyk Wiktoria                      (53.73)

600 m.      kl.I –Tucholska Liliana                           (2.11.73)

                        - Łukomska Anna                           (2.31.40)

     kl.II  -  Maciaszek Paulina           (2.06.08)

                   kl.III –Wołyniec Natalia               (2.02.93)

Opiekun:Małgorzata Lewicka , Leszek Osmelak

 

 


Szkolna Liga Lekkoatletyczna chłopców- Gimnazjum

Termin: 19.09.2016r.  o godz.13.00-15.00

Miejsce: stadion L.A. – ul. Litewska

Organizator: MOS Szczecin

Szkoła: Gimnazjum 11,

Drużynowo:

Indywidualnie :

100m.- 2 miejsce

300 m3 miejsce

1000 m

Skok w dal

Skok wzwyż

Pchnięcie  kulą-   3miejsce

Sztafeta 4x100m  2 miejsce

 

Opiekunowie : Lewicka Małgorzata, Osmelak Leszek

    

 


 Szkolna Liga Lekkoatletyczna dziewcząt - Gimnazjum

 

Termin:  20.09.2016 r..  o godz.13.00-15.00

Miejsce: stadion L.A. – ul.Litewska

Organizator: MOS Szczecin

Nazwa zawodów: Szkolna Liga L.A.dz GM

Szkoła: Gimnazjum 11,

Drużynowo:

Indywidualnie dziewczęta

100 m.                       

300 m  

Skok w dal:

Dysk:3m.

Oszczep:1 m.

Sztafeta 4x100 m-

Opiekunowie: Leszek Osmelak, Alicja Kucharska, Janicki Dawid

 


Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w Indywidualnych Zawodach w Lekkoatletyce

 

Termin:  08.06.2016r.  o godz.12.00-15.00

Miejsce:Goleniów

Organizator:WSZS

Szkoła :Gimnazjum 11

Miejsca i zawodnicy:

80 ppł.

100m

300 m.

Opiekun:Irena Śliwka

 


Indywidualne Mistrzostwa w LA  dz i chł GIM

Termin:  17.05.2016r.  o godz.13.00-15.00

Miejsce:Stadion MKL – ul.Litewska

Organizator:MOS Szczecin

Szkoła :Gimnazjum 11

Miejsca i zawodnicy:

Dziewczęta:

80 pł. m

300 m.

600 m

skok w dal:

100 m.

Skok wzwyż-

chłopcy :

300 m-

100 m.-

skok w dal :

1000 m.-

Oszczep:

Skok wzwyż:

Dysk:

Opiekun:Dawid Janicki,Kucharska Alicja

 

 


INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

GIMNAZJÓW O MISTRZOSTWO SZCZECINA

 

Termin:  22.03.2016r.  o godz.13.00-15.00

Miejsce:Las Arkoński

Organizator:MOS Szczecin

Szkoła :Gimnazjum 11

Miejsca i zawodnicy:

2500 m-

1200 m-

 

  Opiekun:Dawid Janicki, Kucharska Alicja, Leszek Osmelak

 

 


II runda ligi Biegowej Dziewcząt Gimnazjum

Termin:  05.05.2016r.  o godz.13.00-15.00

Miejsce:Stadion MKL – ul.Litewska

Organizator:MOS Szczecin

Szkoła :Gimnazjum 11

Miejsca i zawodnicy:

 

Drużynowo:

Zespół I – 7 m -558 pkt

Zespół II – 13 m -184 pkt

Indywidualnie:

100 m.

300 m.

600 m. 

Opiekun:Dawid Janicki, Leszek Osmelak, Kucharska Alicja

 

 


II runda ligi Biegowej chłopców Gim.

 

Termin:  05.05.2016r.  o godz.13.00-15.00

Miejsce:Stadion MKL – ul.Litewska

Organizator:MOS Szczecin

Szkoła :Gimnazjum 11

Miejsca i zawodnicy:

 

Drużynowo po II rundzie:chłopcy: 842 pkt

Indywidualnie:

100 m.

300 m.

1000 m.

 

Opiekun:Leszek Osmelak, Dawid Janicki

 

 


Biegi Rozstawne  Dziewcząt i Chłopców  Gimnazjum.

 

Termin:  23.05.2016r.  o godz.13.00-15.00

Miejsce:Stadion MKL – ul.Litewska

Organizator:MOS Szczecin

Szkoła :Gimnazjum 11

Miejsca i zawodnicy:

4x100m dziewczęta V miejsce

4x 100 chłopcy I miejsce(44.82)-

Dziewczęta :Gim 11 sztafeta Szwedzka IV miejsce

Gim.11-VIII m.

chłopcy: sztafeta Szwedzka VII miejsce

 

Opiekun:Dawid Janicki,Leszek Osmelak,

 

 

 


IX WIOSENNE BIEGI
O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN

 

Termin:  27.04.2016 r.  o godz.13.00-15.00

Miejsce:Las Arkoński

Organizator:MOS Szczecin

Szkoła :Gimnazjum 11

Miejsca i zawodnicy:

V miejsce

Zuzanna Zagórowska, Paulina Maciaszek, Natalia Wołyniec, Julia Ryś, Stańczyk Wiktoria, Kudla Nikodem, Przybysz Katarzyna, Kołmakow Michał, Tamioła Kornel, Kowalski Hubert, Górny Aleks

VII miejsce –zespół 2

Szymańska Patrycja,Wiktoria Kamieniecka, Karolina Stosio, Zuzanna Zagórowska, Marta Bogusz, Hubert Węzka, Mateusz Olechnowicz, Orkiszewski Gabriel, Andrut Mateusz, Miłosz Dojwa      

 

 Opiekun:Dawid Janicki,Kucharska Alicja,Leszek Osmelak

 

 

 


Bieg Noworoczny

Termin:  18.02.2016 r.  o godz.13.00-15.00

Miejsce:Las Arkoński

Organizator:MOS Szczecin

Szkoła :Gimnazjum 11

Miejsca i zawodnicy

Dziewczęta IV miejsce -483 pkt

Chłopcy IV miejsce 704 pkt                       

 

Opiekun:Dawid Janicki,Kucharska Alicja,Leszek Osmelak

 

 


 Finał Wojewódzki Szkolnej Ligi L.A.chł. GM

Wyniki zawodów sportowych:

Termin:  07.10.2015 r.  o godz.11.00-15.00

Miejsce: stadion L.A. –ul. Litewska

Organizator: ZSZS ,MOS Gryfino

Nazwa zawodów: Finał Wojewódzki Szkolnej Ligi L.A.chł. GM

Szkoła :Gimnazjum 11,

Miejsca i zawodnicy:

Drużynowo:

Chłopcy -IV miejsce(P.K.) -1138 pkt

Indywidualnie :

100m.- 8 m. – Bogdanowicz Miakołaj       (13.20)                        85 pkt

         23 m. – Siewierski Borys               (13.58)                         72 pkt

         36 m. – Węzka Hubert                   (14.54)                         46 pkt

300 m – 1 m. -  Tamioła Kornel   (38.09)                       170 pkt

              2 m. – Kowalski Hubert     (39.58)                   139 pkt

             18 m.-Orkiszewski Gabriel  (42.23)                     103 pkt

Sztafeta 4x100 m-

1 m.- Kowalski H.,Bogdanowicz M.,

Tamioła K. , Kołmakow M.,                 (47.87)     153 pkt

1000 m. –21 m.- Andrut Mateusz           (3.15.06)    -73 pkt

         22 m. –Górny Aleks                      (3.16.64)   -72 pkt

         31 m.-Maksymiuk Maksymilian -    (3.23.99)    62 pkt

Skok w dal –12 m.- Kołmakow Michał-     (4.95)       70 pkt

                    - 16 m-Hryciuk Michał          (4.86)      67 pkt

                     -18 m.-Kalitowski Adrian      (4.82)      66 pkt

Oszczep- 6 m.-Kowalski Maciej                (26.71)     45 pkt

Skok wzwyż-11 m.-Wojciechowski Aleksander   (1.45)           68 pkt

Opiekun: Dawid Janicki, Leszek Osmelak

 


„Dzień Sztafet”-Szkół Gimnazjalnych

Termin:  29.09.2015r.  o godz.13.00-15.00

Miejsce:Stadion MKL – ul.Litewska

Organizator:MOS Szczecin

Nazwa zawodów: „Dzień Sztafet”-Szkół Gimnazjalnych

Szkoła :Gimnazjum 11

Miejsca i zawodnicy:

Drużynowo : Dziewczęta - 11 pkt

 chłopcy      III miejsce-     27  pkt

Indywidualnie: ;

Sztafeta olimpijska :

dziewczęta 6 miejsce 4 pkt (5.07.22)

Zagórowska Zuzanna,Przybysz Katarzyna,

Falba Wiktoria,Ryś Julia

Chłopcy:4 miejsce (4.17.98) 6 pkt.

Kowalski Maciej,Wojciechowski Aleksander,Andrut Mateusz,

Górny Aleks

Sztafeta szwedzka:

dziewczęta  III miejsce 7 pkt (2.54.92)

Kamieniecka Wiktoria,Maciaszek Paulina,

Popławska Magdalena,Stosio Karolina

Chłopcy:I miejsce 12 pkt(2.13.09)

Kołmakow Michał,Tamioła Kornel,Kowalski Hubert,

Bogdanowicz Mikołaj

4x400 m.

chłopcy :II miejsce 9 pkt (4.03.19)

Hryciuk Michał,Kalitowski Adrian,Orkiszewski

Tomczak Aleksander,Kudla Nikodem

Opiekun:,Kucharska Alicja, Osmelak Leszek


I runda ligi Biegowej ch Gim.

Termin:  22.09.2015r.  o godz.13.00-15.00

Miejsce:Stadion MKL – ul.Litewska

Organizator:MOS Szczecin

Nazwa zawodów: I runda ligi Biegowej ch Gim.

Szkoła :Gimnazjum 11

Miejsca i zawodnicy:

Drużynowo po I rundzie:chłopcy: 423 pkt

Indywidualnie: ;

100 m.

300 m

1000 m.

Opiekun:Leszek Osmelak,Dawid Janicki


I runda ligi Biegowej Dz Gimn.

Termin:  21.09.2015r.  o godz.13.00-15.00

Miejsce:Stadion MKL – ul.Litewska

Organizator:MOS Szczecin

Nazwa zawodów: I runda ligi Biegowej Dz Gimn.

Szkoła :Gimnazjum 11

Miejsca i zawodnicy:

Indywidualnie: Dziewczęta

100 m.

300 m.

600 m.

Opiekun:Dawid Janicki ,Leszek Osmelak


Szkolna Liga L.A.ch GM

Termin:  15.09.2015r..  o godz.13.00-15.00

Miejsce:stadion L.A. –ul.Litewska

Organizator:MOS Szczecin

Nazwa zawodów: Szkolna Liga L.A.ch GM

Szkoła :Gimnazjum 11,

Miejsca i zawodnicy:

Drużynowo:

Chłopcy – II miejsce  1257 pkt

Indywidualnie :

100 m.-

1 m. -  Baranowski Damian         (11.91)          140 pkt               

2 m. - Tamioła Kornel                 (12.02)          134 pkt

Kołmakow Michał                         (13.57)            72 pkt

300 m

1000 m

Skok w dal

Skok wzwyż

oszczep-

Kowalski Maciej             (28.90)            51 pkt

Sztafeta 4x100m

Baranowski, Tamioła ,Kowalski Hubert ,Kudla -1m - (45.62)    185 pkt

Opiekunowie :Dawid Janicki,Kucharska Alicja,Osmelak Leszek


Szkolna Liga L.A.dz GM

Termin:  14.09.2015r..  o godz.13.00-15.00

Miejsce:stadion L.A. –ul.Litewska

Organizator:MOS Szczecin

Nazwa zawodów: Szkolna Liga L.A.dz GM

Szkoła :Gimnazjum 11,

Miejsca i zawodnicy:

Drużynowo:

dziewczęta

Indywidualnie :

100 ppł.-1m.Dąbrzalska Dominika (15.56) 178 pkt

100m.-

300 m

600 m.

Skok w dal:

Dysk:1m.

Skok wzwyż-

Sztafeta 4x100 m-

Ryś, Dąbrzalska, Przybysz, Stańczyk (59.65) - 66 pkt

Opiekunowie:Leszek Osmelak,Alicja Kucharska,Janicki Dawid


II runda ligi Biegowej Dziewcząt i Chłopców Gimnazjum.

Wyniki zawodów sportowych:

Termin: 02.06.2014r.  o godz.13.00 -15.00

Miejsce: Stadion MKL – ul. Litewska

Organizator: MOS Szczecin

Nazwa zawodów: II runda ligi Biegowej Dziewcząt i Chłopców Gimnazjum.

Szkoła :Gimnazjum 11

Miejsca i zawodnicy:

Dziewczęta VI miejsce  694 pkt

Indywidualnie:

100 m. – kl.I – Przybysz Katarzyna    4m.   (14.72)      45 pkt

kl.II – Dąbrzalska Dominika       2 m. 48 pkt

300 m. – kl.I – Falba Wiktoria     11 m. (54.73)     38 pkt

           kl.II-Stankiewicz Nikola     2 m. (48.13)       48 pkt

kl.III-Stańczyk Wiktoria     6 m. (52.55)       43 pkt  

600 m.  kl.I  -  Zagórowska Zuzanna        5 m. (2.06.41)   44 pkt   

kl.II   Bertyńska Martyna             2 m.(1.56.25)    48 pkt

Drużynowo:chłopcy I miejsce 860 pkt

Indywidualnie:

100 m. kl.I – Tamioła Kornel            1 m. (11.93)  50 pkt

         kl.II – Baranowski Damian –      2 m.  (12.24) 48 pkt

         kl.II-Wojciechowski Aleksander -  12 m.(13.34) 37 pkt

         kl.III – Tomczak Aleksander          6 m.(13.00)    43 pkt

300 m. kl.I – Kowalski Hubert –            1 m. (40.65) 50 pkt

         kl.II-Kudla Nikodem                    1 m.(39.82) 50 pkt

         kl.III – Uhle Michał-                     1 m.(40.16) 50 pkt       

1000 m. – kl.I – Szmaragowski Tomasz      3 m.(3.08.14) 46 pkt

           kl.I-Dybaś Paweł                       15 m.(3.35.94) 34 pkt)

kl.II – Andrut Mateusz -               7 m.(3.19.49)

kl.III-Dzodz Marek                       5 m.(3.15.86)

Opiekun: Leszek Osmelak, Kucharska Alicja, Dawid Janicki


Wojewódzki Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Biegach Rozstawnych

 

Termin: 19.05.2015r.  o godz.13.00-16.00

Miejsce: Stadion MKL – ul. Litewska

Organizator: WSZS Szczecin

Nazwa zawodów: Wojewódzki Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gimnazjady w Biegach Rozstawnych  Chłopców Gimnazjum.

Szkoła: Gimnazjum 11

Miejsca i zawodnicy:

4x 100 chłopcy I miejsce(46.69)-awans do finału ogólnopolskiego

Uhle Michał, Tamioła Kornel, Kudla Nikodem, Baranowski Damian  rez. Kowalski Hubert

Opiekun: Dawid Janicki,


INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE GIMNAZJÓW O MISTRZOSTWO SZCZECINA

Wyniki zawodów sportowych:

Termin:  25.03.2015 r.  o godz.13.00-15.00

Miejsce: Las Arkoński

Organizator: MOS Szczecin

Nazwa zawodów: INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE GIMNAZJÓW O MISTRZOSTWO SZCZECINA

Szkoła :Gimnazjum 11

Miejsca i zawodnicy:

2000 m –  Zagórowska  Zuzanna –  6 m    

1200 m  –  Stankiewicz Nikola –  6  m

Opiekun: Dawid Janicki, Kucharska Alicja, Leszek Osmelak


Biegi Rozstawne  Dz/CH Gimnazjum

Wyniki zawodów sportowych:

Termin: 12.05.2015 r.  o godz.13.00-16.00

Miejsce: Stadion MKL – ul. Litewska

Organizator: MOS Szczecin

Nazwa zawodów: Biegi Rozstawne  Dz/Ch Gim.

Szkoła: Gimnazjum 11

Miejsca i zawodnicy:

4x100m dziewczęta III miejsce (56.91)

Dąbrzalska Dominika, Wołyniec Natalia, Przybysz Katarzyna, Lebiedziewicz Weronika

4x 100 chłopcy I miejsce (46.12) -awans do finału wojewódzkiego

Uhle Michał, Bajek Sylwester, Kudla Nikodem, Baranowski Damian

Dziewczęta: sztafeta Szwedzka VI miejsce (2.53.59)–

Terebińska Patrycja, Stańczyk Wiktoria  Stankiewicz Nikola, Falba Wiktoria

Chłopcy: sztafeta Szwedzka III miejsce (2.16.01)

Tamioła Kornel, Kowalski Hubert. Robaszek Kamil, Rupar Paweł

Opiekun: Dawid Janicki, Leszek Osmelak,

 


VIII WIOSENNE BIEGI O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN

Wyniki zawodów sportowych:

Termin:  30.04.2015 r.  o godz.13.00-15.00

Miejsce: Las Arkoński

Organizator: MOS Szczecin

Nazwa zawodów: VIII WIOSENNE BIEGI O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN

Szkoła: Gimnazjum 11

Miejsca i zawodnicy:

IV miejsce

Zuzanna Zagórowska, Wiktoria Falba, Natalia Wołyniec, Patrycja Terebińska, Stankiewicz Nikola, Uhle Michał, Kudla Nikodem, Andrut Mateusz, Tamioła Kornel. Kowalski Hubert

Opiekun: Dawid Janicki, Kucharska Alicja, Leszek Osmelak


Wyniki zawodów sportowych: IX-X 2014 r.

I runda ligi Biegowej Dz. Gim., dn. 22.09.2014 r
Sprawozdanie: przeczytaj

I runda ligi Biegowej Ch. Gim., dn.23.09.2014 r.
Sprawozdanie: przeczytaj

„Dzień Sztafet”- Szkół Gimnazjalnych, dn. 30.09.2014 r.
Sprawozdanie: przeczytaj

Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt, dn.06.10.2014 r.
Sprawozdanie: przeczytaj

Finał Wojewódzki Szkolnej Ligi L.A. Ch. Gim, dn.08.10.2014r.
Sprawozdanie: przeczytaj

opracował: Leszek Osmelak


Wyniki zawodów sportowych: Termin:  17.09.2014 r.  o godz.13.00-15.00 

Miejsce: Stadion L.A. –ul.Litewska

Organizator: MOS Szczecin 
Nazwa zawodów: Szkolna Liga L.A.dz GM
Szkoła: Gimnazjum 11,
Miejsca i zawodnicy:
Drużynowo:
dziewczęta IV miejsce 950 pkt 

Indywidualnie :

100 m

100 m p.płot.    

300 m 

600 m

Skok w dal:

Sztafeta 4x100 m

Wołyniec, Dąbrzalska,Przybysz, Terebińska (57.49)-79 pkt 

Opiekunowie:Leszek Osmelak, Lewicka Małgorzata, Janicki Dawid


Wyniki zawodów sportowych: Termin:  18.09.2014 r. o godz.13.00-15.00 

Miejsce: Stadion L.A. –ul.Litewska

Organizator: MOS Szczecin 

Nazwa zawodów: Szkolna Liga L.A.ch GM

Szkoła: Gimnazjum 11,

Miejsca i zawodnicy:

Drużynowo:
Chłopcy – I miejsce  1235 pkt – Awans do Finału Wojewódzkiego


Indywidualnie:

100 m 

300 m 

1000 m

Skok w dal 

p.kulą

Oszczep

Sztafeta 4x100m 


Wyniki zawodów sportowych: Termin:  26.03.2014r.  o godz.13.00-15.00

Miejsce:Las Arkoński

Organizator:MOS Szczecin

Nazwa zawodów: Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców
Szkoła :Gimnazjum 11
Miejsca i zawodnicy:
dziewczęta 1200 m
4 m.- Nowak Anna(awans do Finału Wojewódzkiego w Policach)
5 m.-Chodecka Nikola((awans do Finału Wojewódzkiego w Policach)
6 m.-Stankiewicz Nikola
11 m.-Batista Karmen
13 m.-Borowska Marika
14 m.Niesyn Dominika
15 m.-Mikołajczak Karolina
25 m.Ligęza Wiktoria
27 m-Błaszczak Natalia
29 m-Górniewicz Emilia
34 m.-Ruda Karolina
chłopcy 1500 m
6 m.- Baranowski Damian
8 m.- Andrut Mateusz
19 m.- Kudla Nikodem
20 m.-Walkowiak Mateusz
21 m-Leszczyński Bartek
25 m.- Witczak Jędrzej
28 m.-Kisiel Dawid
31 m.-Lachnowicz Daniel
34 m.-Krupa Dominik
40 m.-Kaczyński Piotr
dziewczęta 2000 m
2 m.-Bertyńska Martyna (awans do Finału Wojewódzkiego w Policach)
4 m.- Wałaszewska Beata (awans do Finału Wojewódzkiego w Policach)
chłopcy 2500 m
11 m.-Dzodz Marek
12 m.-Wittke Kacper
 

Opiekunowie:Dawid Janicki,Lewicka Małgorzata,Leszek Osmelak

 


KALENDARZ ZAWODÓW LEKKOATLETYCZNYCH MOS W SZCZECINIE DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, GIMNAZJÓW I SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH „JESIEŃ 2013” 

 

L.P.

DATA, GODZINA

NAZWA IMPREZY

MIEJSCE

1

 

11.09.13 śr.

godz.13.00

Czwartek lekkoatletyczny dz./chł. SP

Stadion La

ul. Litewska

2

 

16.09.13 pon.

godz.13.00

Szkolna Liga la chłopców Gimnazjów

Patrz „Kalendarz – Regulaminy Gimnazjada”

Stadion La

ul. Litewska

3

 

17.09.13 wt.

Godz.13.00

Szkolna Liga la dziewcząt Gimnazjów

Patrz „Kalendarz – Regulaminy Gimnazjada”

Stadion La

ul. Litewska

4

 

19.09.13 czw.

godz.13.00

Czwartek lekkoatletyczny dz./chł. SP

Stadion La

ul. Litewska

5

 

23.09.13 pon.

godz.13.00

Liga Biegowa dziewcząt kl. I, II i III Gimnazjów

100m, 300m, 600m

Stadion La

ul. Litewska

6

 

24.09.13 wt.

godz.13.00

Liga Biegowa chłopców kl. I, II i III Gimnazjów

100m, 300m, 1000m

Stadion La

ul. Litewska

7

 

25.09.13 śr.

g13.00

Dzień Sztafet dz./chł. SP

olimpijska, szwedzka, 4 x 400m, 4 x 100m

Stadion La

ul. Litewska

8

 

26.09.13 czw.

godz.13.00

Szkolna Liga la dz./chł. SPG

Patrz Licealiada

Stadion La

ul. Litewska

9

 

30.09.13 pon.

godz.13.00

Liga Biegowa dz./chł. kl. V,VI SP

/100m, 300m, 600-1000m/

Stadion La

ul. Litewska

10

 

01.10.13 wt.

godz. 13.00

Dzień Sztafet dz./chł. GIM

olimpijska, szwedzka, 4 x 400m, 4 x 100m

Stadion La

ul. Litewska

11

 

02.10.13 śr.

godz.14.30

Dzień Sztafet dz./chł. SPG

olimpijska, szwedzka, 4 x 400m, 4 x 100m

Stadion La

ul. Litewska

12

 

03.10.13 czw.

 

Czwartek lekkoatletyczny dz./chł. SP

Stadion La

ul. Litewska

13

 

07.10.13 pon.

Sztafetowe Biegi Przełajowe SP i SPG

godz. 13.00 – DZ SP, godz. 14.00 – CHŁ SP, godz. 14.45 – CHŁ SPG, godz. 15.30 – DZ SPG

 

Lasek Arkoński

boczne boisko Arkonii

14

 

10.10.13 czw.

Sztafetowe Biegi Przełajowe Gimnazjów

godz. 13.00 –CHŁ GIM, godz. 14.00 – DZ GIM

Lasek Arkoński

boczne boisko Arkonii

15

 

08.01.14 śr.

 

Bieg Noworoczny

godz. 13.00 – dz. – SP                    godz. 13.15 – chł. – SP

godz. 13.30 – dz. – GIM                 godz. 13.45 – chł. – GIM

godz. 14.00 – dz. – SPG                 godz. 14.15. – chł. – SPG

Lasek Arkoński

boczne boisko Arkoni

UWAGA!

 


 

Wyniki zawodów lekkoatletycznych w roku szkolnym  2013/2014

l.p

Nazwa zawodów

data

organizator

miejsce

wyniki

1.

Szkolna Liga L.A.ch GM

16.09.2013r

MOS Szczecin

stadion L.A. ul.Litewska

Drużynowo:

Chłopcy – I miejsce  1060 pkt – Awans do Finału Wojewódzkiego

Indywidualnie :

100m.- 2 m. – Uchle Michał (); 139 pkt

- Baranowski Damian 104 pkt

-Kudla Nikodem 84 pkt

300 m – 1 m. -  Bajek Sylwester –() 129 pkt

- 3 m.-Leszczyński Bartek – 115 pkt

Tomczak Aleksander 89 pkt

1000 m-  Wittke Kacper ; 56 pkt

- Dzodz Marek &43 pkt

- Skuratowski Maciej 11 pkt

Skok w dal – 2 m.  Krupa Dominik 69 pkt

- Lachnowicz Daniel  39 pkt

- Andrut Mateusz 33 pkt

p.kulą-Michałkiewicz Michał 31 pkt

- Walkowiak Mateusz 53 pkt

Sztafeta 4x100m

Uchle,Bajek,Leszczyński,Baranowski- 1m

2.

Szkolna Liga L.A.dz GM

17.09.2013r.

MOS Szczecin

stadion L.A. –ul.Litewska

dziewczęta II miejsce 1080 pkt

Indywidualnie :

100m.- 2 m. – Wakuła Wiktoria(13.48)& 136 pkt

-   Biegun Wiktoria  101 pkt

- Dąbrzalska Dominika (15.08) & 86 pkt

Rzut dyskiem - 2 m. –Kowalczyk Klaudia-(23.00 m) 89 pkt

300 m –Głowa Oliwia –(49.89) ; 92 pkt

- Stankiewicz Nikola – (50.96) 87 pkt

-   Ślepowrońska Sandra –(55.08)  66 pkt

600 m-2 m.-Chodecka Nikola –(1.56.43) 86 pkt

-Cieślik Natalia  61 pkt

- Borowska Marika –(2.10.88) ; 59 pkt

Skok w dal;

Nowak Anna – 1 m. (4.60)  107 pkt

Batista Karmen 71 pkt

Mikołajczak Karolina (3.54) 52 pkt

p.kulą :

Herfort Vanessa - 16 pkt

Ruda Karolina -

Sztafeta 4x100 m-

1 m.- Nowak , Dąbrzalska,Wakuła , Biegun -;98 pkt

3.

I runda ligi Biegowej Dz Gimn.

23.09.2013r.

MOS Szczecin

stadion L.A. –ul.Litewska

Indywidualnie: Dziewczęta : 4 miejsce

100 m. – kl.I – Stankiewicz Nikola

kl.II – Borowska Marika

-  kl.III – Biegun Wiktoria 2 m.()

300 m. kl.I – Dąbrzalska Dominika -

kl.II – Wakuła Wiktoria - 1m.     -

- kl.III – Nowak Anna (); 2 m.

600 m. kl.I 4 - Głowa Oliwia; ()

kl.II   - Kubrak Joanna   -

-& kl.III –  Chodecka Nikola  - 2 m.(.)

4.

I runda ligi Biegowej ch Gim.

24.09.2013r.

MOS Szczecin

stadion L.A. –ul.Litewska

Drużynowo po I rundzie:chłopcy: miejsce  pkt.

Indywidualnie: ;

 

100 m. – kl.I – Kudla Nikodem 2 m. (12.96)

-  kl.II – Uchle Michał 1 m. (11.85)

- kl.III – Krupa Dominik- 14 m.(13.45)

 

300 m. – kl.I – Baranowski Damian1 m. (42.36)

- kl.II – Bajek Sylwester 1 m. (43.46)

- Tomczak Aleksander(II Zespół)-   3 m.(43.44)

- kl.III –Leszczyński Bartek - 3 m. (41.27)

1000 m. – kl.I – Andrut Mateusz -10 m.(3.39.20)

-Skuratowski Maciej(II zespół)  16m.(3.49.30)

kl.II – Wittke Kacper - 7 m.(3.21.94)

- kl.III –Witczak Jędrzej 7 m.(3.20.32)

5.

Mistrzostwa Polski  Młodzików i Młodziczek

29.09.2013r.

PZL.A.

Radom

1 m.-w sztafecie 4x100m- Bajek Sylwester,

Uchle Michał

2 m. - w skoku o tyczce-Anna Nowak(wszyscy „Kusy” Szczecin

6.

„Dzień Sztafet”-Szkół Gimnazjalnych (dz/chł.)

1.10.2013r.

MOS Szczecin

stadion L.A. –ul.Litewska

Drużynowo : Dziewczęta II miejsce- 34 pkt

chłopcy ; I miejsce- 33 pkt

Indywidualnie: ;

Sztafeta olimpijska :

dziewczęta IV miejsce 6 pkt (4.37.13)

Bertyńska Martyna,Herfort Vanesa,

Gołąb Paulina,Stankiewicz Nikola

Chłopcy: 5 miejsce 5 pkt(4.19.62)

Krupa Dominik,Lachnowicz Daniel,Dzodz Marek,Andrut Mateusz

Sztafeta szwedzka:

dziewczęta  VI miejsce 4 pkt (3.00.37)

Ślepowrońska Sandra,Kubrak Joanna,

Borowska Marika,Górniewicz Emilia

Chłopcy: VI miejsce 4 pkt(4.42.25)

Kalitowski Adrian,Hryciuk Michał,Gozdyra Oskar,Delida Kacper

4x400 m.

Dziewczęta:I miejsce 12 pkt(4.44.25)

Chodecka Nikola,Głowa Oliwia,Wydrowska Joanna,

Cieślik Natalia

chłopcy :I miejsce 12 pkt (4.13.80)

Tomczak Aleksander,Witczak Jędrzej,Kudla Nikodem,

Wittke Kacper

4x100 m ;

dziewczęta I miejsce 12 pkt (54.22)

Dąbrzalska Dominika,Wakuła Wiktoria,Biegun Wiktoria,

Nowak Anna

chłopcy I m. 12 pkt (47.47)

Uchle Michał,Bajek Sylwester,Baranowski Damian,

Leszczyński Bartek

7.

Finał Wojewódzki Szkolnej Ligi L.A.chł. GM

08.10.2013r.

ZSZS ,MOS Gryfino

stadion L.A. –ul.Litewska

Drużynowo:

Chłopcy -XII miejsce -1126 pkt

Indywidualnie :

100m.- 1 m. – Uchle Michał 137 pkt

14 m.- Baranowski Damian  (12.70) 102 pkt

41 m.-Kudla Nikodem  64 pkt

300 m – 3 m. -  Bajek Sylwester  (39.62) 138 pkt

12 m. - Leszczyński Bartek (41.14)  115 pkt

31 m.-Tomczak Aleksander (43.63) 90 pkt

Sztafeta 4x100 m-

1 m.- Uchle M. ,Bajek S.,

Leszczyński B. , Baranowski D,-(47.28) -115 pkt

1000 m. –36 m.- Wittke Kacper (3.16.87)-71 pkt

41 m. -Andrut Mateusz(3.19.78)- -68 pkt

49 m. Dzodz Marek-(3.35.04) 49 pkt

Skok w dal –15 m.- Krupa Dominik- (4.92)-  69 pkt

- 26 m-Witczak Jędrzej –(4.71)- 62 pkt

-31 m.-Gozdyra Oskar-  (3.63)

p.kulą-36 m.-Walkowiak Mateusz-   (8.00)

-40 m.-Michałkiewicz Michał-(7.73)

8.

Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców GM

10.10.2013r.

MOS Szczecin

Las Arkoński

dziewczęta I miejsce (awans do Finału Wojewódzkiego w Tychowie)

Bertyńska Martyna,Wydrowska Joanna,

Cieślik Natalia,Wałaszewska Beata,Nowak Anna,

Chodecka Nikola,Wakuła Wiktoria,Głowa Oliwia,

Dąbrzalska Dominika, ,Kubrak Joanna

Rez.Borowska Marika,Herfort Vanesa,Mikołajczak Karolina,Ruda Karolina

chłopcy IV miejsce:

UIchle Michał,Leszczyński Bartek,Tomczak Aleksander,Baranowski Damian,Andrut Mateusz,Wittke Kacper,Witczak Jędrzej,Zimny Aleksander,Kudla Nikodem,Krupa Dominik

Rez.Dzodz Marek,Kalitowski Adrian,Skuratowski Maciej,Lachnowicz Daniel

9.

Finał Wojewódzki Sztafetowych Biegów Przełajowych dziewcząt GM

17.10.2013r

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im.Prof.Jana Radomskiegow Tychowie

Okręgowy SZS w Koszalinie

Tychowo Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im.Prof.Jana Radomskiego

dziewczęta VII miejsce :

Bertyńska Martyna,Wydrowska Joanna,

Cieślik Natalia,Wałaszewska Beata,Nowak Anna,

Chodecka Nikola,Wakuła Wiktoria,Głowa Oliwia,

Dąbrzalska Dominika, ,Kubrak Joanna

Rez.Borowska Marika,Herfort Vanesa,Mikołajczak Karolina,Ruda Karolina

Rez.Borowska Marika,Batista Karmen

10.

Narodowy Dzień sportu –Mityng dla SP i Gimnazjum

26.10.2013r

UM Szczecin

stadion L.A. –ul.Litewska

Indywidualnie :rocznik 2000

100m.- 1 m. – Dąbrzalska Dominika

1 m.- Baranowski Damian

2 m.-Kudla Nikodem

300 m – 2 m. - Baranowski Damian

- 2 m. Dąbrzalska Dominika

600m.-2m. Bertyńska Martyna

- 3m-Głowa Oliwia

1000m.-1 m.-Andrut Mateusz

2m-Skuratowski Maciej

Indywidualnie : rocznik 1999

100 m.- 1 m -Wakuła Wiktoria

300 m- 1 m.-Uchle Michał

2m-Bajek Sylwester

p.kulą – 2 m.-Dzodz Marek

© Meet Gavern - Free Joomla! 3.0 Template 2019

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej.

  Akceptuję pliki cookie.
EU Cookie Directive Module Information