Sekretariat: 91 433 58 97     

Menu główne

Grono pedagogiczne

Dyrektor szkoły: mgr Jarosław Duda
Wicedyrektor ds. dydaktyki: dr Aleksandra Gwardyś
Wicedyrektor ds. wychowawczych: mgr Celina Wojtoń
Wicedyrektor ds. sportu: mgr Marcin Steczek
 

Wychowawcy klas

  • Małgorzata Kulczycka w zastępstwie Marta Astapczyk - wychowawstwo klasy 1A
  • Małgorzata Słobodzian - wychowawstwo klasy 1B
  • Agnieszka Syguła - wychowawstwo klasy 1C

 

  • Monika Duda - wychowawstwo klasy 2A,
  • Izabela Kaleta - wychowawstwo klasy 2B
  • Dawid Janicki - wychowawstwo klasy 2C

 

  • Lucyna Wiśniewska - wychowawstwo klasy 3A
  • Magdalena Uchman  - wychowawstwo klasy 3B
  • Anna Jastrzębska - wychowawstwo klasy 3C
  • Remigiusz Choiński - wychowawstwo klasy 3D,

Pedagog szkolny: Monika Selwesiuk,
Nauczyciele - bibliotekarz: Sylwia Jaguszewska,
Nauczyciele religii i etyki: Paweł Kołodziński, Łukasz Morozik, Przemysław Samborski,
Nauczyciele języka polskiego:  Monika Duda - wychowawstwo klasy 2A, Iwona Krause, Anna Piotrowska - Rakower, Małgorzata Słobodzian - wychowawstwo klasy 1B,
Nauczyciele języka angielskiego: Janetta Burstad, ILona Konieczna, Ilona Leszczyńska , Karol Pietrzyk, Lucyna Wiśniewska - wychowawstwo klasy 3A,
Nauczyciele języka niemieckiego:  Magdalena Dżaman, Anna Jastrzębska - wychowawstwo klasy 3C, Magdalena Uchman  - wychowawstwo klasy 3B,
Nauczyciele historii i WOS: Remigiusz Choiński - wychowawstwo klasy 3D, Krzysztof Stańczyk, Lucyna Szrejder,
Nauczyciel biologii : Małgorzata Majewska, Małgorzata Kostrzewa-Kap
Nauczyciel geografii: Maria Kubiaczyk,
Nauczyciele matematyki: Marta Astapczyk, Izabela Kaleta - wychowawstwo klasy 2B, Małgorzata Kulczycka - wychowawstwo klasy 1A, Magdalena Smagalska, Magdalena Uchman,
Nauczyciel fizyki: Aleksandra Gwardyś, Agnieszka Syguła
Nauczyciel chemii: Małgorzata Kostrzewa-Kap,
Nauczyciel informatyki: Marek Karski, Anna Korchut,
Nauczyciel techniki, plastyki i sztuki: Joanna Charęza,
Nauczyciel muzyki: Waldemar Słomiński,
Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa: Marcin Steczek,

Trenerzy gimnastyki sportowej: Jarosław Duda, Małgorzata Kamińska, Walery Kavalenka, Olga Kozińska, Magdalena Kulbacka, Roman Kulesza, Aliaksei Mankevich, Danuta Redmerska,

Trenerzy gimnastyki artystycznej: Agnieszka Górska


Trenerzy szermierki: Jarosław Koler, Róża Data-Ptak, Marek Ptak, Lidia Starz
Trenerzy LA:  Dawid Janicki - wychowawstwo klasy 2C, Alicja Kucharska, Marcin Steczek, Leszek Osmelak
Trenerzy tenisa stołowego: Dawid Janicki, Małgorzata Lewicka, Leszek Osmelak
Trener kolarstwa: Tomasz Balcer, 
Trenerki piłki ręcznej kobiet: Iwona Brzozowska, Monika Tokarz, Barbara Bielecka, Magdalena Michniewicz, Dorota Terczyńska,
Trener piłki ręcznej chłopców: Wojciech Jedziniak
Wioślarstwo: Piotr Kula

Akompaniament - balet: Maciej Krzakowski, Waldemar Słomiński

 

 

Współpracujemy z:     

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej.

  Akceptuję pliki cookie.
EU Cookie Directive Module Information