Sekretariat: 91 433 58 97     

Menu główne

Wyniki konkursu „Ogrody pływające-czyli Szczecin 2050”

VII EDYCJA MIEJSKIEGO KONKURSU TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ I LITERACKIEJ

„Ogrody pływające - czyli Szczecin 2050”

Nagrodzone prace:

 

CZĘŚĆ PLASTYCZNA

 

PRACE PRZESTRZENNE

SZKOŁY PODSTAWOWE

KL. „0” - III

Imię i nazwisko

Klasa

Nr szkoły

Miejsce

Opiekun

Lena Karska

1

SP NR 33

I

Elżbieta Bobrowska

Antonina Majchrzak

1

SP NR 33

I

Elżbieta Bobrowska

Rafał Dubiel

1

SP NR 33

I

Elżbieta Bobrowska

Anna Rafaląt

2

SP NR 53

I

Renata Smorawska

Alicja Pawłowska

2

SP NR 1

II

Anna Malinowska

Szymon Pawlak

2

SP NR 1

II

Kinga Binkowska

Marcin Wawrzyniak

2

SP NR 1

II

Renata Kaczkowska

Tomasz Wojciechowski

3

SP NR 14

II

Katarzyna Rosik

Alicja Kulpa

Zuzanna Kulpa

1

1

SP NR 33

SP NR 33

II

II

Elżbieta Bobrowska

Elżbieta Bobrowska

Maria Jastrzębska

„0”

SP NR 1

III

 

Xavier Losiak

„0”

SP NR 5

III

Renata Zyber

Amelia Pawlonka

„0”

SP NR 5

III

Renata Zyber

Maria Bielecka

1

SP NR 33

III

Elżbieta Bobrowska

Zuzanna Siedziako

Filip

1

1

SP NR 33

SP NR 33

III

III

Elżbieta Bobrowska

Elżbieta Bobrowska

Oliwia Jakubiec

Dominika Rędaszka

3

3

SP NR 1

SP NR 1

wyróżnienie

wyróżnienie

Ewa Żydownik

Ewa Żydownik

Małgorzata Tomczyk

2

SP NR 1

wyróżnienie

Kinga Binkowska

Miłosz Marczak

3

SP NR 1

wyróżnienie

Agnieszka Lonc

Emilia Piasecka

2

SP NR 1

wyróżnienie

Marżolena Dąbrowska

KL. IV - VI

Nela Cinzer

6

SP NR 33

I

Joanna Charęza

Antoni Byjoś

Gabriela Byjoś

6

5

SP 48

SP 48

I

I

Ewa Mazurkiewicz

Ewa Mazurkiewicz

Maria Dec

Aniela Dec

4

4

SP 55

SP 55

I

I

Beata Sikora

Beata Sikora

Kamil Śliwczyński

4

SP 69

I

Małgorzata Stalmierska

Maria Przepiera

Natalia Taranowicz

5

5

SP NR 33

SP NR 33

II

II

Joanna Charęza

Joanna Charęza

Zuzanna Kołodziejska

Julia Kościelniak

6

6

SP NR 45

SP NR 45

II

II

Emilia Marcinkowska

Emilia Marcinkowska

Nicola Haire

4

SP NR 48

II

Ewa Mazurkiewicz

Dominik Markiewicz

6

SP NR 63

III

Agnieszka Kupska

Kacper Prążyński

6

SP NR 63

III

Agnieszka Kupska

Dominika Szustak

6

SP NR 56

wyróżnienie

Gabriela Tomaszewska

Natalia Karczewska

5

SP NR 24 w ZS NR 7

wyróżnienie

Paweł Cichosz

Julia Kulbacka

4

SP NR 33

wyróżnienie

Joanna Charęza

Marcel Bieluń

5

SP NR 41

wyróżnienie

Anna Litwinowicz

Natalia Jaworska

4

SP NR 41

wyróżnienie

Anna Litwinowicz

GIMNAZJA

Julia Tabaczewska

2

GM NR 9

I

Kinga Kilian - Siarkowska

Stanisław Leśniewski

Przemysław Pluta

1

1

GM NR 34

GM NR 34

I

I

Anna Sokołowska

Anna Sokołowska

Weronika Wielgosz

1

„Collegium Salesianum”

II

 

Kesja Buczula

1

GM NR 5

III

Monika Cis - Szałańska

Roksana Witkowicka

1

GM NR 39 w ZS NR 11

III

Magdalena Giersz - Rola

Julia Zamęcka

Olga Hetman

3

3

GM NR 42

GM NR 42

III

III

Joanna Charęza

Joanna Charęza

Wiktoria Michałowska

1

GM Towarzystwa Salezjańskiego

wyróżnienie

Małgorzata Stalmierska

Patrycja Ulass

Natalia Imiela

1

GM NR 11

GM NR 11

wyróżnienie

wyróżnienie

Joanna Charęza

Joanna Charęza

Zuzanna Brzozowska

Agata Maciejowska

1

GM NR 11

GM NR 11

wyróżnienie

wyróżnienie

Joanna Charęza

Joanna Charęza

GRAFIKA

SZKOŁA PODSTAWOWA

Magdalena Morgiewicz

3

SP NR 68

I

Jolanta Pińkowska

GIMNAZJUM

Agata Gabriel

3

GM NR 9

I

Kinga Kilian - Siarkowska

Elżbieta Wiśniewska

 

GM NR 34

I

Anna Sokołowska

Marianna Kokowska

3

GM NR 12

II

Krzysztof Seroczyński

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Karolina Łęcka

1

II LO

wyróznienie

Katarzyna Krzyżewska

Wiktoria Arendt

3 T.O.

CENTRUM EDUKACJI OGRODNICZEJ

wyróżnienie

Joanna Sylwestrzak

POZOSTAŁE PRACE PLASTYCZNE

SZKOŁY PODSTAWOWE

KLASY „0” – III

Dawid Niesyn

1

SP NR 1

I

Marzena Niesyn

Wiktoria Gezella

2

SP NR 14

I

Izabela Dolinna

Julia Nowakowska

3

SP NR 16

I

Jolanta Niewiarowska

Mirosława Szymosiuk

Krystian Olszak

„0”

SP NR 44

I

Dorota Kula

Krystian Ścibisz

„0”

SP NR 44

I

Dorota Kula

Oliwia Mitura

„0”

SP NR 44

I

Dorota Kula

Nikodem Niesyn

3

SP NR 1

II

Marzena Niesyn

Oliwia Głogowska

„0”

SP NR 5

II

Renata Zyber

Nikola Mazur

„0”

SP NR 5

II

Renata Zyber

Wiktor Sztajnic

3

SP NR 16

II

Jolanta Niewiarowska

Mirosława Szymosiuk

Marika Wronda

„0”

SP NR 44

II

Dorota Kula

Jolanta Stołecka

3

SP NR 16

III

Jolanta Niewiarowska

Mirosława Szymosiuk

Dawid Korpusiński

„0”

SP NR 44

III

Dorota Kula

Lena Andryszczyk

„0”

SP NR 44

III

Dorota Kula

Adam Snarski

3

SP NR 68

III

Jolanta Pińkowska

Amelia Dąbrowska - Losiak

„0”

SP NR 1

wyróżnienie

Małgorzata Juraszek

Hubert Wigórski

1

SP NR 33

wyróżnienie

Elżbieta Bobrowska

Alicja Kozłowska

1

SP NR 33

wyróżnienie

Elżbieta Bobrowska

Weronika Nowak

1

SP NR 33

wyróżnienie

Elżbieta Bobrowska

Julia Rusin

1

SP NR 33

wyróżnienie

Elżbieta Bobrowska

Filip Laucz

„0”

SP NR 44

wyróżnienie

Dorota Kula

Hanna Łukasiewicz

„0”

SP NR 44

wyróżnienie

Dorota Kula

Martyna Gruszczyńska

„0”

SP NR 44

wyróżnienie

Dorota Kula

Patryk Kowalewski

„0”

SP NR 44

wyróżnienie

Dorota Kula

Kacper Pietrzykowski

„0”

SP NR 44

wyróżnienie

Dorota Kula

Zofia Rutkowska

3

SP NR 44

wyróżnienie

Radosław Rutkowski

Paulina Czajkowska

2

SP NR 53

wyróżnienie

Emilia Piskorowska

Jakub Komorowski

2

SP NR 53

wyróżnienie

Renata Smorawska

Nataniel Ogłoziński

2

SP NR 53

wyróżnienie

Renata Smorawska

Szymon Bloch

3

SP NR 68

wyróżnienie

Jolanta Pińkowska

KLASY IV – VI

Dominik Sieklucki

6

SP NR 45

I

Emilia Marcinkowska

Karolina Kośmider

5

SP NR 53

I

Renata Smorawska

Paulina Pruszkowska

5

SP NR 41

II

Anna Litwinowicz

Magdalena Olszewska

5

SP NR 63

II

Agnieszka Kupska

Ewa Lupka

6

SP NR 48

II

Ewa Mazurkiewicz

Zuzanna Gubała

5

SP NR 48

III

Ewa Mazurkiewicz

Karolina Górecka

6

SP NR 53

III

Renata Smorawska

Dominika Martyna

6

SP NR 53

III

Renata Smorawska

Daria Zając

6

SP NR 33

wyróżnienie

Joanna Charęza

Maciej Hatała

4

SP NR 33

wyróżnienie

Joanna Charęza

Tomasz Łaskarzewski

 

SP NR 41

wyróżnienie

Anna Litwinowicz

Wiktoria Seredyńska

5

SP NR 48

wyróżnienie

Ewa Mazurkiewicz

Tomasz Niemcewicz

4

SP NR 48

wyróżnienie

Ewa Mazurkiewicz

Jakub Hańko

6

SP NR 48

wyróżnienie

Ewa Mazurkiewicz

Jolanta Leśniak

4

SP NR 48

wyróżnienie

Ewa Mazurkiewicz

Hanna Weronika Andrzejak

6

SP NR 48

wyróżnienie

Ewa Mazurkiewicz

Oliwia Frąckowiak

4

SP NR 48

wyróżnienie

Ewa Mazurkiewicz

Zuzanna Ilukowicz

6

SP NR 48

wyróżnienie

Ewa Mazurkiewicz

Karolina Burdzińska

5

SP NR 53

wyróżnienie

Renata Smorawska

Szymon Sęk

5

SP NR 63

wyróżnienie

Agnieszka Kupska

Anna Wutkowska

6

SP NR 68

wyróżnienie

Leonarda Ćwirko

Oliwia Tomczyk

5

SP NR 69

wyróżnienie

Małgorzata Stalmierska

GIMNAZJA

Hanna Kowalewska

Lat 14

GM NR 7

I

Monika Zdybicka

Maria Grzelak

Lat 15

GM NR 7

I

Monika Zdybicka

Wiktoria Wiśniewska

2

GM NR 9

I

Kinga Kilian - Siarkowska

Karolina Nowaczyk

1

GM NR 10

I

Beata Urbanowicz

Martyna Tuńska

1

„COLLEGIUM SALESIANUM”

I

Anna Sokołowska

Maja Sochaczewska

Lat 13

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

II

Małgorzata Stalmierska

Julia Grifka

Lat 15

GIM NR 7

II

Monika Zdybicka

Ewelina Papierz

2

GM NR 9

II

Kinga Kilian - Siarkowska

Jakub Czarnota

3

GM NR 10

II

Beata Urbanowicz

Daria Dembicka

3

GM NR 11

II

Joanna Charęza

Zuzanna Sakowicz

3

GM NR 12

II

Krzysztof Seroczyński

Szymon Szydłowski

2

GM NR 12

II

Krzysztof Seroczyński

Łucja Malak

2

GM NR 9

III

Kinga Kilian - Siarkowska

Maciej Wołyńsk

1

GM NR 9

III

Kinga Kilian - Siarkowska

Martyna Stankowiak

2

GM NR 11

III

Joanna Charęza

Paula Drobot

1

GM NR 12

III

Krzysztof Seroczyński

Zuzanna Trepka

2

GM „COLLEGIUM SALESIANUM”

III

Anna Sokołowska

Michał Rdzanek

1

GM „COLLEGIUM SALESIANUM”

wyróżnienie

Anna Sokołowska

Dominika Chojnacka

Lat 13

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

wyróżnienie

Małgorzata Stalmierska

Amelia Matusiak

Lat 13

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

wyróżnienie

Małgorzata Stalmierska

Zofia Ossowska

Lat 13

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

wyróżnienie

Małgorzata Stalmierska

Aleksandra Babska

Lat 13

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

wyróżnienie

Małgorzata Stalmierska

Kamila Kacprzak

Lat 13

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

wyróżnienie

Małgorzata Stalmierska

Aleksander Kasperczak

Lat 13

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

wyróżnienie

Małgorzata Stalmierska

Aleksandra Pietrzak

Lat 14

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

wyróżnienie

Małgorzata Stalmierska

Kamila Dittwald

II

GM NR 5

wyróżnienie

Monika Cis - Szałańska

Magdalena Dąbrowska

1

GM NR 10

wyróżnienie

Beata Urbanowicz

Faustyna Nieścior

1

GM NR 12

wyróżnienie

Krzysztof Seroczyński

Agnieszka Niewiarowska

1

GM NR 12

wyróżnienie

Krzysztof Seroczyński

Julia Szołdra

1

GM NR 32

wyróżnienie

Anna Grygorowicz - Szulc

Olga Bayer

1

GM NR 32

wyróżnienie

Anna Grygorowicz - Szulc

Ewa Gęsicka

3

GM NR 32

wyróżnienie

Anna Grygorowicz - Szulc

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Martyna Mielnik

3 TK

Centrum Edukacji Ogrodniczej

I

Joanna Sylwestrzak

Tomasz Zdun

4 TK

Centrum Edukacji Ogrodniczej

I

Joanna Sylwestrzak

Natalia Czerlińska

1 T. O.

Centrum Edukacji Ogrodniczej

II

Joanna Sylwestrzak

Zuza Szymko

1

LO I

II

Ewelina Iwaniuk - Bałalarczuk

Aleksandra Wielopolska

2

LO II

II

Katarzyna Krzyżewska

Natalia Potrubacz

2

LO II

II

Katarzyna Krzyżewska

Ewelina Kozak

2 TOT

Zespół Szkół nr 6

II

Anna Włoch

Aleksandra Sieradzińska

4 TK

Centrum Edukacji Ogrodniczej

III

Joanna Sylwestrzak

Daria Wojtal

3 T. O.

Centrum Edukacji Ogrodniczej

III

Joanna Sylwestrzak

Magda Ciechanowska

1

LO II

III

Katarzyna Krzyżewska

Izabela Jakubiszyn

2 TŻUG

Zespół Szkół nr 6

III

Adam Grzegrzółka

Weronika Aleksandrowicz

2 TŻUG

Zespół Szkół nr 6

wyróżnienie

Adam Grzegrzółka

CZĘŚĆ LITERACKA

SZKOŁY PODSTAWOWE

KL. „0” - III

WIERSZ

Imię i nazwisko

Klasa

Nr szkoły

Miejsce

Opiekun

Franek Sowa

3

SP NR 68

 I

Jolanta Pińkowska

Magdalena Morgiewicz

3

SP NR 68

 II

Jolanta Pińkowska

Szymon Bloch

3

SP NR 68

III

Jolanta Pińkowska

Barbara Piotrowska

 

3

SP NR 68

wyróżnienie

Jolanta Pińkowska

OPIS

Emilia Bartkowiak

3

SP NR 68

I

Jolanta Pińkowska

Anna Mierzwińska

3

SP NR 68

II

Jolanta Pińkowska

Lena Wenecka

3

SP NR 68

II

Jolanta Pińkowska

Oskar Karłowski

3

SP NR 68

III

Jolanta Pińkowska

Monika Kowalczyk

3

SP NR 68

III

Jolanta Pińkowska

Jakub Wilkowski

3

SP NR 68

III

Jolanta Pińkowska

Olaf Lajdamik

3

SP NR 68

III

Jolanta Pińkowska

Adrian Kalbarczyk - Nowak

3

SP 68

wyróżnienie

Jolanta Pińkowska

Ola Kalisz

3

SP 68

wyróżnienie

Jolanta Pińkowska

Adam Snarski

3

SP 68

wyróżnienie

Jolanta Pińkowska

KL. IV – VI

WIERSZ

Kornelia Bagińska

5

SP NR 48

I

Zenona Mazur

Julia Rębacz

6

SP NR 55

I

Katarzyna Rębacz

Zuzanna Czapska

4

SP NR 5

II

Jolanta Piech

Kamila Karp

4

SP NR 5

II

Jolanta Piech

Weronika Adamiak

4

SP NR 7

II

Małgorzata Różek

Wiktoria Seredyńska

5

SP NR 48

II

Helena Czernikiewicz

Maria Lorenz

4

SP NR 48

II

Małgorzata Roszak

Jędrzej Kopaczewski

6

SP NR 56

II

Marianna Marszał

Antoni Woronowicz

6

SP NR 48

III

Helena Czernikiewicz

Oliwia Grochowska

5

SP NR 48

III

Zenona Mazur

Marcelina miętkiewicz

5

SP NR 48

III

Zenona Mazur

Aleksandra Konarska

5

SP NR 46

wyróżnienie

Aneta Gawriłow

Julia Sobolewska

5

SP NR 48

wyróżnienie

Helena Czernikiewicz

Gabriela Kolasińska

4

SP NR 68

wyróąnienie

Beata Marmut

OPIS

Zuzanna Gubała

5

SP NR 48

I

Małgorzata Roszak

Krzysztof Jabłoński

6

SP NR 48

II

Jolanta Piech

Patryk Skorupski

5

SP NR 48

II

Helena Czernikiewicz

Karol Kubala

6

SP NR 48

III

Jolanta Piech

Kamila Mikołajuk

5

SP NR 48

III

Helena Czernikiewicz

Bartosz Kaczała

5

SP NR 48

III

Zenona Mazur

GIMNAZJA

WIERSZ

 Julia Pyrzyńska - Wydrych

2

GM NR 29

I

Dorota Prajsnar

 Karolina Sokołowska

1

GM NR 34

II

 

Wiktoria Pełka

3

GM NR 7

III

Renata Ogielska

Zofia Lichota

2

GM NR 5

wyróżnienie

Monika Cis - Szałańska

Dominik Pawlisiak

2

GM NR 11

wyróżnienie

Anna Piotrowska - Rakower

Marianna Kokowska

3

GM NR 12

wyróżnienie

 

OPIS

Alicja Szałańska

2

GM NR 5

I

Anita Laskowska

Polina Kharytonova

2

GM NR 12

III

Katarzyna Wójcik

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

WIERSZ

Krzysztof Andrulonis

1

II LO

I

Joanna Olkusz - Guz

Aleksandra Czech

2

II LO – Zespół Szkół Elektryczno - Elektronicznych

I

Małgorzata Lewicka

Delfina Żółtowska

1

II LO

II

Katarzyna Krzyżewska

 

JEŚLI WKRADŁ SIĘ BŁĄD -FINALISTÓW I OPIEKUNÓW PROSIMY O SZYBKI KONTAKT

                                                               

Wszystkich laureatów wraz z nauczycielami i rodzicami 

zapraszamy na galę rozdania nagród,

która odbędzie się 6 kwietnia 2017 roku o godzinie 1400

w Zespole Szkół Sportowych przy ul. Małopolskiej 22 w Szczecinie.

 

Organizatorki: Joanna Charęza i Elżbieta Bobrowska

 

 

REGULAMIN

VII EDYCJI MIEJSKIEGO KONKURSU TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ I LITERACKIEJ

„Ogrody pływające - czyli Szczecin 2050”

I ORGANIZATOR

Organizatorem Miejskiego Konkursu Twórczości Plastycznej i Literackiej „Ogrody pływające – czyli Szczecin 2050” jest Zespół Szkół Sportowych im. Sportowców Ziemi Szczecińskiej w Szczecinie, ul. Małopolska 22, 70 – 515 Szczecin,  telefon/fax. (91) 433 58 97, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   , www.lo12.szczecin.pl.

Osobami odpowiedzialnymi merytorycznie za Konkurs są: Joanna Charęza ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) i Elżbieta Bobrowska ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ).

II MIEJSCE I TERMIN

Finał Konkursu odbędzie się w siedzibie organizatora.

Termin nadsyłania prac konkursowych: do dnia 7 marca 2017 roku (na adres organizatora).

III CELE KONKURSU

1. Prezentacja twórczości dzieci ukazująca wizję  Szczecina w 2050 roku, w kontekście tematu – ogrody pływające.

2. Kształtowanie wśród uczestników konkursu emocjonalnego stosunku do miasta, w którym się wychowują

i mieszkają.

3. Zgłębienie poczucia tożsamości regionalnej.

4. Propagowanie wśród dzieci działań zmierzających w kierunku rozwoju i promocji miasta Szczecin.

5. Zachęcanie do tworzenia dla pokoleń.

IV ZASADY I WARUNKI UCZESTNICTWA

1. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest nadesłanie czytelnie podpisanych na odwrocie prac: imię i nazwisko ucznia, klasa, wiek, nazwa i adres szkoły, oraz imię i nazwisko opiekuna  wraz z jego adresem e-mail lub telefonem.

2. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Odbędzie się w następujących kategoriach:

  • klasy 0 – III SP;
  • klasy IV – VI SP;
  • klasy I – III GM; 
  • wszystkie klasy ponadgimnazjalne.

3. Kryteria oceny prac plastycznych:

  • wrażenia artystyczne,
  • zachowanie tematu Konkursu,
  • samodzielność wykonania,
  • staranność wykonania.

4. Kryteria oceny prac literackich:

  • zachowanie tematu Konkursu,
  • twórczy charakter utworu,
  • oprawność stylistyczna i językowa,
  • samodzielność wykonania.

5. Przedmiotem Konkursu są prace przedstawiające wizję  Szczecina (zgodnie z tematem) za kilkadziesiąt lat.

6. Technika prac plastycznych:

  • malarstwo,
  • grafika (w tym grafika komputerowa),
  • rysunek,
  • wyklejanka,
  • wydzieranka,
  • przestrzenne (dopuszczalna praca w zespołach dwuosobowych).

7. Rodzaje prac literackich:

  • wiersz,
  • opis (wizja) - jedno lub wiele ciekawych miejsc

8. Format prac plastycznych: A3 lub A2 (przestrzenne również). Prac nie należy oprawiać.
Prace w innych formatach nie będą brane pod uwagę. Nie należy zwijać prac!

9. Format prac literackich: do 2 stron maszynopisu A4 (czcionka 12 pkt. Times New Roman).

V ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

1. Uroczyste ogłoszenie wyników, ekspozycja prac i wręczenie nagród odbędzie się 6 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół Sportowych (godzina rozpoczęcia i ewentualne zmiany zostaną umieszczone na stronie szkoły wraz z informacją o laureatach).

2. Organizator nie powiadamia indywidualnie laureatów, opiekunów ani szkół. Wszystkie informacje zostaną umieszczone na stronie szkoły - www.lo12.szczecin.pl i na portalu PLANETA SZTUKI (www.planetasztuki.pl)

3. Powołane przez organizatora Jury dokona oceny nadesłanych prac, wyłoni laureatów i nagrodzi ich. Nagrody przyznawane będą w każdej kategorii.

4. Istnieje możliwość odbioru nieodebranych na uroczystości nagród w terminie 14 dni po zakończeniu Konkursu.

5. Organizator może przyznać specjalne wyróżnienia.

6. Organizator nie odsyła nadesłanych prac – wszystkie prace konkursowe przechodzą na własność organizatora.

7. Po zakończeniu konkursu (info na stronie szkoły), istnieje możliwość wykupu prac . Zebrane finanse zostaną przeznaczone na zakup nagród w roku następnym.

VI WARUNKI DODATKOWE

1. Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie Konkursu.

2. Udział w Konkursie jest jednoznaczny z przyjęciem warunków niniejszego Regulaminu, jest jednoznaczny z tym, iż rodzice lub opiekunowie prawni uczestników nieletnich wyrażają zgodę na ich udział w Konkursie na w/w warunkach..

Do 20 marca 2017 r, zostaną ogłoszone wyniki  na stronie organizatora (Zespołu Szkół Sportowych) i na stronie „Planeta Sztuki”.

Organizatorki

Joanna Charęza , Elżbieta Bobrowska

 

Współpracujemy z:     

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej.

  Akceptuję pliki cookie.
EU Cookie Directive Module Information