Panna Marzanna-rozstrzygnięcie konkursu

ROZSTRZYGNIĘCIE MIEJSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNO - TECHNICZNY

„Panna Marzanna”

Przedszkola i grupy ,,O” w SP.

I miejsce

·         Liliana Kujawa PP nr 27 ,, Żagielek” opiekun: Jolanta Kozakowska, Alicja Kmieć

·         Julia Charuk gr. 0 SP nr 33 w Szczecinie opiekun: Żaneta Węzik

·         Piotr Radzymiński gr. 0A SP nr 54 w Szczecinie opiekun: Julia Sołtys

Wyróżnienia

·         Magdalena Kirkowska gr. 03 SP nr 5 w Szczecinie opiekun: Renata Zyber

·         Alan Welcz gr. 02 SP nr 5 w Szczecinie opiekun: Sylwia Hajnc

Klasy I-III

I miejsce

·         Maja Gasprowicz kl. II b SP nr 39 w Szczecinie Załomiu opiekun: Elżbieta Mądrzyk

·         Michał Zamojcin kl. I b Publiczna SP w Dobrej opiekun: Katarzyna Trzcińska

·         Lena Karska kl. I SP 33 w Szczecinie opiekun: Elżbieta Bobrowska

·         Filip Krasowski kl. II SP nr 33 w Szczecinie opiekun: Iwona Gąsiorowska

·         Róża Welcz kl. I a SP nr 5 w Szczecinie opiekun: Iwona Rogozińska

·         Zuzanna Siedziako kl. I SP nr 33 w Szczecinie opiekun: Elżbieta Bobrowska

Wyróżnienia

·         Julia Rusin kl. I SP Szkoła Podstawowa nr 33 w Szczecinie opiekun: Elżbieta Bobrowska

·         Patrycja Szumigała kl. II d SP nr 54 w Szczecinie opiekun: Emilia Gulczyńska

·         Natalia Dolot kl. II SP nr 33 w Szczecinie opiekun: Iwona Gąsiorowska

·         Dawid Jóźwik kl. II b SP nr 39 w Szczecinie Załomiu opiekun: Elżbieta Mądrzyk

·         Zuzanna Kulpa kl. III SP nr 33 w Szczecinie opiekun: Beata Krupińska

Klasy IV-VI

Agata Bochnak kl. V Szkoła Muzyczna I stopnia w Szczecinie

Piotr Kasza kl. VI SP nr 71 w Szczecinie opiekun: Magdalena Wiśniewska

Agata Pałamar kl. V SP nr 71 w Szczecinie opiekun: Magdalena Wiśniewska

UWAGA !!!

ZMIANA TERMINU UROCZYSTOŚCI !!!

Zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród w piątek 24 marca 2017 r. , o godzinie 14.30

( Zespół Szkół Sportowych,  ul. Małopolska 22 ).

MIEJSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNO- TECHNICZNEGO

„ Panna Marzanna”

Organizatorem miejskiego konkursu  plastyczno- technicznego  „Panna Marzanna” jest Zespół Szkół Sportowych im. Sportowców Ziemi Szczecińskiej w Szczecinie, ul. Małopolska 22, 70 – 515 Szczecin,  telefon/fax. (91) 433 58 97, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   , www.lo12.szczecin.pl.

Osobami odpowiedzialnymi merytorycznie za konkurs są: Beata Krupińska ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) i Iwona Gąsiorowska ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ).

I MIEJSCE I TERMIN

Finał konkursu odbędzie się w siedzibie organizatora. Uroczyste ogłoszenie wyników,  ekspozycja  prac i wręczenie nagród - 23 marca 2017r.

Termin nadsyłania prac konkursowych do dnia 10 marca 2017 roku (na adres organizatora).

II CELE KONKURSU

1.       Promowanie wiedzy na temat tradycji ludowej.

2.       Poznawanie obrzędów ludowych związanych z pożegnaniem zimy i nadejściem wiosny.

3.       Rozwijanie kreatywności.

4.       Pobudzanie wyobraźni i aktywności twórczej.

III ZASADY I WARUNKI UCZESTNICTWA

1.       Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie czytelnie podpisanych prac: imię
 i nazwisko ucznia, klasa, wiek, nazwa i adres przedszkola lub szkoły, oraz imię i nazwisko opiekuna  wraz
 z jego adresem e-mail lub telefonem.

2.       Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i przedszkoli grup (5 i 6 latków) z całego miasta Szczecina.
 Odbędzie się w następujących kategoriach wiekowych:

·         przedszkola (5 i 6 latki)

·         klasy 0 – III SP;

·         klasy IV – VI SP;

3.       Kryteria oceny prac:

·         wrażenia artystyczne,

·         zachowanie tematu konkursu,

·         samodzielność wykonania,

·         staranność wykonania.

4.       Technika prac – praca przestrzenna (kukła).

5.       Forma indywidualna.

6.       Wielkość prac  dowolna.

IV ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

1.         Uroczyste ogłoszenie wyników, ekspozycja prac i wręczenie nagród odbędzie się
dnia 23 marca 2017 roku w Zespole Szkół Sportowych (godzina rozpoczęcia i ewentualne zmiany zostaną umieszczone na stronie szkoły wraz z informacją o laureatach).

2.         Organizator nie powiadamia indywidualnie laureatów, opiekunów ani szkół. Wszystkie informacje zostaną umieszczone na stronie szkoły - www.lo12.szczecin.pl  .

3.         Powołane przez organizatora Jury dokona oceny nadesłanych prac, wyłoni laureatów
i nagrodzi ich. Nagrody przyznawane będą w każdej kategorii.

4.         Istnieje możliwość odbioru nieodebranych na uroczystości nagród w terminie 14 dni po zakończeniu konkursu.

5.         Organizator może przyznać specjalne wyróżnienia.

6.         Organizator nie odsyła nadesłanych prac – wszystkie prace konkursowe przechodzą na własność organizatora.

V WARUNKI DODATKOWE

1.         Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie konkursu.

2.         Udział w konkursie jest jednoznaczny z przyjęciem warunków niniejszego regulaminu.

Do 17 marca 2017 roku zostaną ogłoszone wyniki  na stronie organizatora.