Nabór do SP 33

REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH SPORTOWYCH

Szkoły Podstawowej Nr 33 w Szczecinie

• 1a - kierunek: gimnastyka sportowa dziewcząt i chłopców,
  • 1b - kierunek: gimnastyka artystyczna i tenis stołowy (z elementami lekkoatletyki i gier zespołowych)

REKRUTACJA DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO „0”

Szkoły Podstawowej Nr 33 w Szczecinie

UWAGA!

TERMIN składania WNIOSKÓW do klas pierwszych sportowych

12 marca 2018 r.(poniedziałek) – 16 marca 2018 r. (piątek)

Wniosek o przyjęcie dziecka do kl. I Szkoły Podstawowej wypełnia się po zalogowaniu wyłącznie elektronicznie

za pośrednictwem strony internetowej

Mogą Państwo wskazać we wniosku maksymalnie 3 szkoły podstawowe  oraz różne typy oddziałów(gimnastyka sportowa/gimnastyka artystyczna/tenis stołowy) ustawiając je w preferowanej kolejności, tzn. od oddziału (szkoły) najbardziej preferowanego do oddziału najmniej preferowanego.

Wniosek po wypełnieniu (elektronicznie z systemu ,,Nabór'') należy wydrukować podpisać przez obojga rodziców i złożyć w sekretariacie szkoły.

HARMONOGRAM

Rodzaj czynności

12.03(poniedziałek) -16.03.2018 r.(piątek)

Złożenie wniosku o przyjęcie do klasy pierwszej szkoły podstawowej sportowej wraz z wymaganymi dokumentami