Informacje dla oddziału mistrzostwa sportowego w XII LO

Informacje dla kandydatów do oddziału mistrzostwa sportowego w XII LO

Kl. I c

piłka ręczna dziewcząt i chłopców

Zapraszamy zawodniczki i zawodników kontynuujących szkolenie sportowe po szkole gimnazjalnej,

zrzeszonych w klubach sportowych, biorący udział we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży.

WARUNKIEM PRZYJĘCIA DO KLASY PIERWSZEJ  jest

Pozytywny wynik próby sprawności fizycznej

Termin: 26 maja 2017 r. (piątek), godz. 17:00-18:30

Miejsce: Szczecin, Hala sportowa, ul. Twardowskiego 12b

Dodatkowy termin, dla osób, które z przyczyn losowych nie mogły uczestniczyć w próbie:

Termin: 3.06.2017 r. (sobota), godz. 12:00-13:30

miejsce: ZSO Nr 3, Szczecin, ul. Orawska 1

WAŻNE terminy:

!  9.05-23.05.2017 – składanie wniosków (wniosek należy wypełnić elektronicznie na stronie www.nabór.szczecin.pl, wydrukować i podpisany przez kandydata i rodziców złożyć w sekretariacie szkoły)

! 26.05.2017 – obowiązkowa próba sprawności fizycznej

14.06.2017 – ogłoszenie wyników próby sprawności fizycznej

! 23.06-27.06.2017 – składanie kopii świadectw ukończenia gimnazjum oraz zaświadczeń o wynikach testu gimnazjalnego

3.07.2017-  listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

! do 7.07.2017 – potwierdzenie woli nauki (złożenie oryginałów świadectw i zaświadczeń o wynikach testu gimnazjalnego)

Dokumenty, które należy złożyć do 23.05.2017 wraz z wnioskiem:

- karta zdrowia sportowca z aktualnymi badaniami lekarskimi

- zgoda rodzica na uczęszczanie do klasy sportowej (do pobrania na stronie www.lo12.szczecin.pl lub na miejscu w sekretariacie.

Szczegółowe informacje w artykule Rekrutacja LO