Konkurs Złota polska jesień

Regulamin konkursu fotograficznego

dla uczniów Zespołu Szkół Sportowych w Szczecinie

„Złota polska jesień”

1. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Sportowych w Szczecinie.
    Za organizację odpowiedzialna jest pani Lucyna Szrejder, nauczyciel WOK i WOS w ZSS.

2. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas gimnazjalnych i licealnych Zespołu.

3. Cele konkursu:

• rozbudzenie zainteresowania uczniów pięknem przyrody
  • popularyzacja fotografii wśród uczniów szkoły
  • wykształcenie umiejętności obserwacji ciekawych miejsc
  • rozwinięcie u uczniów umiejętności wykorzystywania fotografii jako artystycznej formy przekazu.

4. Czas trwania konkursu: 15.09.2017 do 30.10.2017r.

5. Przystąpienie do konkursu następuje przez zgłoszenie prac fotograficznych.

6. Na konkurs należy dostarczyć maksymalnie trzy szt. zdjęć spełniających następujące warunki:

7. Podpisane imieniem i nazwiskiem zdjęcia należy dostarczyć w formie papierowej w formacie A5 (15x21)

8. Prace oceniać będzie Jury powołane przez Organizatorów. Decyzja Jury jest ostateczna
i nieodwołalna.

9. Za udział w konkursie przewidziane są nagrody rzeczowe, wystawa pokonkursowa oraz publikacja najciekawszych prac na stronie internetowej Szkoły.

10. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z oświadczeniem posiadania praw autorskich
do zdjęć, nie naruszania praw autorskich oraz dóbr osobistych osób trzecich, akceptacją niniejszego regulaminu oraz zgodą na publikację zdjęć na stronie internetowej Szkoły .

11. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu.

12. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Szkoły.