Konkurs fotograficzny dla uczniów ZSS

„SZCZECIŃSKIE OBCHODY 100 LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI W OBIEKTYWIE.”

Konkurs fotograficzny dla uczniów ZSS

1. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Sportowych w Szczecinie.
    Za organizację odpowiedzialna jest Pani Lucyna Szrejder, nauczyciel WOK i WOS w ZSS i Pani Joanna Charęza nauczyciel plastyki, techniki i informatyki w ZSS.

2. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum Zespołu.

3. Cele konkursu:

• rozbudzenie postaw patriotycznych i zainteresowania historią
  • promowanie miejsc pamięci (np. pomniki, tablice, obeliski, wystawy)
  • zachęcanie do odkrywania na nowo historii
  • ukazanie obchodów oczami  młodego człowieka
  • popularyzacja fotografii wśród uczniów szkoły
  • wykształcenie umiejętności obserwacji ciekawych miejsc
  • rozwinięcie u uczniów umiejętności wykorzystywania fotografii jako artystycznej formy przekazu.

4. Czas trwania konkursu: 15.10.2018 r.  do 20.11.2018 r.

5. Przystąpienie do konkursu następuje przez zgłoszenie prac fotograficznych.

6. Na konkurs należy dostarczyć maksymalnie trzy sztuki zdjęć.51

7. Podpisane imieniem i nazwiskiem zdjęcia należy dostarczyć w formie papierowej w formacie A5 (15x21)

8. Prace oceniać będzie Jury powołane przez Organizatorów. Decyzja Jury jest ostateczna i nieodwołalna.

9. Za udział w konkursie przewidziane są nagrody rzeczowe, wystawa pokonkursowa oraz publikacja najciekawszych prac na stronie internetowej Szkoły.

10. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z oświadczeniem posiadania praw autorskich do zdjęć, nie naruszania praw autorskich oraz dóbr osobistych osób trzecich, akceptacją niniejszego regulaminu oraz zgodą na publikację zdjęć na stronie internetowej Szkoły.

11. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu.

12. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Szkoły.

Lucyna Szrejder