Informacja o posiłkach dla przedszkolaków

DYŻUR WAKACYJNY DLA UCZNIÓW PRZEDSZKOLI I ODZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SP 33

Drodzy Rodzice, w związku ze zbliżającym się dyżurem ZSS dla Przedszkolaków-od 5 sierpnia br., pragniemy poinformować o wysokości stawek za posiłki.

Koszt wyżywienia wynosi 6,50 zł za dzień. Opłaty za posiłki prosimy wnosić na konto szkoły nr: 84 1020 4795 0000 9502 0278 2738 w terminie od 22 lipca do 29 lipca br.

W tytule przelewu za posiłki należy umieszczać:

Imię i nazwisko dziecka, szkoła oraz ilość dni posiłkowych z zaznaczeniem, w które dni dziecko będzie korzystać z posiłków.

Przykład: Wyżywienie Anna Kowalska SP 33, opłacone 5 dni: 5,6,7,12,13.08

Dziękujemy!