Sekretariat: 91 433 58 97     

Menu główne

X edycja „Ogrody pływające - czyli Szczecin 2050” - Wyniki

 Nagrodzone prace w X Edycji Miejskiego Konkursu 

Plastycznego i Literackiego
 „Ogrody pływające, czyli Szczecin 2050” 

CZĘŚĆ PLASTYCZNA

PRACE PRZESTRZENNE


SZKOŁY PODSTAWOWE

KL. „0” - III

Imię i nazwisko

Klasa

Nr szkoły

Miejsce

Opiekun

Jan Namiotko

1

SP NR 33

I

P. Elżbieta Bobrowska

Laura Lizak

2

SP NR 69

II

p. Kamila Skibińska

Martyna Kotwicka

1

SP NR  33

wyróżnienie

P. Elżbieta Bobrowska

KL. IV – VI

Tomasz Wojciechowski

6

SP NR 14

I

P. Dorota Karandyszowska

Zuzanna Kulpa

Alicja Kulpa

6

4

SP NR 33

SP NR 33

I

I

P. Joanna Charęza

Zofia Rutkowska

6

SP NR 53

I

 

Dominika Nelza

6

SP NR 33

II

P. Joanna Charęza

Jakub Górski

Marek Kramarz

6

6

SP NR 33

SP NR 33

II

II

P. Joanna Charęza

Aleksandra Falkiewicz

6

SP NR 35

II

P. Krzysztof Seroczyński

Mateusz Nowakowski

5

SP NR 69

III

P. Kamila Skibińska

Filip Frąckowiak

5

SP NR 48

III

P. Ewa Mazurkiewicz

Alicja Powałowska

5

SP NR 1

III

P. Agnieszka Wysokińska

Zuzanna Pianowska

Nikola Letka

l. 12

l. 14

SOSW NR 1

wyróżnienie

wyróżnienie

P. Helena Zając

Paweł Romanowski

5

SP NR 53

wyróżnienie

P. Renata Smorawska

Kl. VII, VIII SP

Gabriela Witkowska

Amelia Jaskowska

7

7

SP NR 48

I

I

P. Ewa Mazurkiewicz

Kamil Śliwczyński

7

SP NR 69

I

P. Kamila Skibińska

Aleksandra Cedro

7

SP NR 33

II

P. Joanna Charęza

Natalia Jaworska

7

SP NR 41

II

 

Maja Kasprzak

Samanta Anioł

7

7

SP NR 33

SP NR 33

wyróżnienie

wyróżnienie

P. Joanna Charęza


SZKOŁY PONADPODSTAWOWE i PONADGIMNAZJALNE

Julia Klugiewicz

 

LO XIV

II

 


POZOSTAŁE PRACE PLASTYCZNE


SZKOŁY PODSTAWOWE


KLASY„0” – III

Kinga Sardyko

„0”

SP NR 5

I

P. Renata Zyber

Beata Kopacz

3

SP NR 31 w SOSW NR 1

I

P. Magdalena Lęczar -  Koźbiał

Martyna Kulbacka

1

SP  NR 33

I

P. Elżbieta Bobrowska

Marcel Ancuta

3

SP NR 37

I

P. Katarzyna Karpina

Martyna Kodrzycka

2

SP NR 55

I

P. Beata Mitura

Alan Wróbel

„0”

SP NR 5

II

P. Renata Zyber

Natalia Kaczmarek

2

SP NR 31 w SOSW NR 1

II

P. Magdalena  Lęczar - Koźbiał

Aleksandra Pączek

3

SP NR 44

II

P. Dorota Kula

Hanna Łukasiewicz

3

SP NR 44

II

P. Dorota Kula

Danylo Kyryliv

„0”

SP NR 5

III

P. Renata Zyber

Iga Podufalska

„0”

SP NR 5

III

P. Renata Zyber

Antonina Neider

2

SP  NR 33

III

P. Elwira Sakowicz

Lena Michałowicz

2

SP NR 44

III

P. j. Perepecza

Dawid Bielecki

2

SP NR 44

III

P. j. Perepecza

Mykhailo Sobchenko

„0”

SP NR 5

wyróżnienie

P. Renata Zyber

Aleksander Nowakowski

2

SP  NR 33

wyróżnienie

P. Elwira Sakowicz

Eliza Kopańska 

2

SP  NR 33

wyróżnienie

P. Elwira Sakowicz

Wiktoria Ceberek

2

SP  NR 33

wyróżnienie

P. Elwira Sakowicz

Wiktor Potrzebski

3

SP NR 44

wyróżnienie

P. Dorota Kula

Martyna Gruszczyńska

3

SP NR 44

wyróżnienie

P. Dorota Kula

Ksawery Zalewski

2

SP NR 44

wyróżnienie

P. J. Perepecza

Karolina Grudzińska

2

SP NR 44

wyróżnienie

P. J. Perepecza

Mateusz Olejniczak

2

SP NR 61

wyróżnienie

P. Barbara Kaźmierczak

Julia Czaplak

2

SP NR 61

wyróżnienie

P. Barbara Kaźmierczak

Maiia Kozlova

3

SP NR 69

wyróżnienie

P. Kamila Skibińska

Maiia Kalimbet

3

SP NR 69

wyróżnienie

P. Kamila Skibińska


KLASY IV – VI

Alan Sokół

6

SOSW dla Dzieci Niesłyszących

I

P. Agnieszka Żukowska

Weronika Cękała

6

SP NR 53

I

P. Renata Smorawska

Justyna Kośmider

6

SP NR 53

I

P. Renata Smorawska

Dawid Pańtak

5

SP NR 69

I

P. Kamila Skibińska

Zuzanna Mocarska

5

SP NR 28

II

P. Monika Mocarska

Aleksandra Jendryczka

6

SP NR 53

II

P. Renata Smorawska

Aleksandra Kopeć

5

SOSW dla Dzieci Niesłyszących

III

P. Agnieszka Żukowska

Antonina Majchrzak

4

SP NR 33

III

P. Joanna Charęza

Mateusz Jóźwik

4

SP NR 44

III

P. Małgorzata Wizjan

Izabela Łuszkiewicz

4

SP NR 44

III

P. Małgorzata Wizjan

Oliwia Godlewska

5

SP NR 53

III

P. Renata Smorawska

Amelia Muszyńska

6

SP NR 55

III

P. Jakub Leszczyński

Jakub Pszczoła

6

SP NR 69

III

P. Kamila Skibińska

Julia Górska

5

Szkoła Katolicka

III

P. Elwira Sakowicz

Martyna Brzezińska

6

SP NR 33

wyróżnienie

P. Joanna Charęza

Liwia Długopolska

5

SP NR 33

wyróżnienie

p. Elwira Sakowicz

Tomasz Krypień

4

SP NR 44

wyróżnienie

P. Małgorzata Wizjan

Lena Sankowska

4

SP NR 44

wyróżnienie

P. Małgorzata Wizjan

Lena Strachota

4

SP NR 44

wyróżnienie

P. Małgorzata Wizjan

Amelia Zgliczyńska

4

SP NR 44

wyróżnienie

P. Małgorzata Wizjan

Maria Małecka

4

SP NR 44

wyróżnienie

P. Małgorzata Wizjan

Joanna Jasiejko

5

SP NR 48

wyróżnienie

P. Ewa Mazurkiewicz

Weronika Leszczyńska

5

SP NR 53

wyróżnienie

P. Renata Smorawska

Liza Dziubenko

6

SP NR 53

wyróżnienie

P. Renata Smorawska

Oliwia Filip

6

SP NR 53

wyróżnienie

P. Renata Smorawska

Agata Kubacka

6

SP NR 53

wyróżnienie

P. Renata Smorawska

Filip Skrobacki

5

SP NR 56

wyróżnienie

P. Gabriela Tomaszewska


Kl. VII, VIII SP

Wiktoria Presman

8

SP NR 20

I

P. Renata Gryciuk

Karolina Kośmider

8

SP NR 53

I

P. Renata Smorawska

Aleksandra Czarnecka

7

SP NR 69

II

P. Kamila Skibińska

Zuzanna Poprawska

7

SP NR 53

II

P. Renata Smorawska

Karolina Soroka

7

SP NR 53

II

P. Renata Smorawska

Martyna Kowalska

8

SP NR 53

II

P. Renata Smorawska

Zuzanna Adamczyk

8

SP NR 53

III

P. Renata Smorawska

Nicola Haire

 

7

SP NR 48

wyróżnienie

P. Ewa Mazurkiewicz

Maciej Hatała

7

SP NR 33

wyróżnienie

P. Joanna Charęza

Izabella Krawczak

7

SP NR 53

wyróżnienie

P. Renata Smorawska


SZKOŁY PONADPODSTAWOWE i PONADGIMNAZJALNE

Anna Wojtecka

1 TK

Centrum Edukacji Ogrodniczej

I

P. Joanna Sylwestrzak

Maciej Pękała

1 TK

Centrum Edukacji Ogrodniczej

I

P. Joanna Sylwestrzak

Julia Zajączkowska

1 TK

Centrum Edukacji Ogrodniczej

I

P. Joanna Sylwestrzak

Wiktoria Nebratenko

2 TK

Centrum Edukacji Ogrodniczej

I

P. Joanna Woźniak

Magdalena Rorbach

3 TK

Centrum Edukacji Ogrodniczej

I

P. Joanna Woźniak

Natalia Olejniczak

3 TK

Centrum Edukacji Ogrodniczej

I

P. Joanna Woźniak

Gabriela Drabik

2

III LO

I

P. Mirosława Adamowicz

Oliwia Szranowska

1

II LO

I

P. Katarzyna Krzyżewska

Justyna Utracka

 

3

SOSW  NR 1

I

P. Joanna Pluta

Alicja Helak

1

II LO

II

P. Katarzyna Krzyżewska

Aleksandra Gnyp

1

II LO

II

P. Katarzyna Krzyżewska

Marcin Ziętek

 

2

SOSW dla Dzieci Niesłyszących

II

P. Agnieszka Żukowska

Mateusz Rusiecki

 

3

SOSW dla Dzieci Niesłyszących

II

P. Agnieszka Żukowska

Wiktoria Wiśniewska

 

1

SOSW  NR 1

II

P. Joanna Pluta

Żaneta Paszkowska

 

1

SOSW dla Dzieci Niesłyszących

III

P. Agnieszka Żukowska

Agnieszka Pukszta

3

SOSW  NR 1

III

P. Joanna Pluta

Adriana Donczenko

3

SOSW  NR 1

III

P. Joanna Pluta

Izabella Chłopek

1

ZESPÓŁ SZKÓŁ
NR 6

III

P. Iwona Czajkowska - Bajor

Ada Piasecka

1

ZESPÓŁ SZKÓŁ
NR 6

wyróżnienie

P. Anna Włoch

Paulina Piasecka

 

1

SOSW NR 1

wyróżnienie

P. Małgorzata Olszewska

Angelika Hempel

3

SOSW NR 1

wyróżnienie

P. Joanna Pluta

Natalia Vardanyan

1

SOSW NR 1

wyróżnienie

P. Małgorzata Olszewska


GRAFIKA

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

Wiktoria Orecka

3

SP NR 56

I

P. Gabriela Tomaszewska

             

 CZĘŚĆ LITERACKA

 OPIS 

SZKOŁY PODSTAWOWE

KL. „0” - III

Imię i nazwisko

Klasa

Nr szkoły

Miejsce

Opiekun

Marcel Ancuta

3

SP NR 37

II

P. Katarzyna Karpina

Jagoda Czyżewska

3

SP NR 68

wyróżnienie

P. Jolanta Pińkowska

Patryk Samulnik

3

SP NR 68

wyróżnienie

P. Jolanta Pińkowska


KL. IV - VI

Ewelina Rosińska

6

SP NR 74

I

P. Anna Hendzel

Jacek Teodoruk

6

SP NR 74

I

P. Anna Hendzel

Kalina Wieloch

6

SP NR 74

I

P. Anna Hendzel

Maria Wawer

6

SP NR 74

I

P. Anna Hendzel

Maja Przeradzka

6

SP NR 74

I

P. Anna Hendzel

Jacek Mikoajewski

5

SP NR 48

II

P. Helena Czernikiewicz

Weronika Winnicka

6

SP NR 74

II

P. Anna Hendzel

Dominika Zmierczak

6

SP NR 74

II

P. Anna Hendzel

Maksymilian Kabakczyjew

6

SP NR 74

II

P. Anna Hendzel

Kamil Dokurno

6

SP NR 74

III

P. Anna Hendzel

Magdalena Urbańska

6

SP NR 74

III

P. Anna Hendzel

Damian Sołtysiak

6

SP NR 74

III

P. Anna Hendzel

Julia Zadwórna

6

SP NR 74

III

P. Anna Hendzel

Kinga Tyc

6

SP NR 74

wyróżnienie

P. Anna Hendzel

Dawid Stępień

6

SP NR 74

wyróżnianie

P. Anna Hendzel

Magdalena Luśnia

6

SP NR 74

wyróżnienie

P. Anna Hendzel

Alicja Zimecka

6

SP NR 74

wyróżnienie

P. Anna Hendzel

Wiktor Kieruzel

6

SP NR 48

wyróżnienie

P. Zenona Mazur

Błażej Zazulak

5

SP NR 48

wyróżnienie

P. Helena Czernikiewicz


Kl. VII, VIII SP
 

Urszula Grzymała

7

SP NR 48

I I

P. Helena Czernikiewicz


SZKOŁY PONADPODSTAWOWE i PONADGIMNAZJALNE

Michał Marcinów

1

LO z oddziałami integracyjnymi

I

P. Joanna Jarota

Antonina Bartosiewicz

2

XIV LO

wyróżnienie

P. Anna Grygorowicz - Szulc

 WIERSZ

SZKOŁY PODSTAWOWE


KL. „0” - III

Imię i nazwisko

Klasa

Nr szkoły

Miejsce

Opiekun

Marcel Ancuta

3

SP NR 37

I

P. Katarzyna Karpina

Jakub Żucheński

3

SP NR 68

II

P. Jolanta Pińkowska

Iza Lasota - Milewska

3

SP NR 68

III

P. Jolanta Pińkowska

Aleksandra Kostecka

3

SP NR 68

III

P. Jolanta Pińkowska


KL. IV - VI

Antonina Majchrzak

4

SP NR 33

I

P. Ilona Leszczyńska

Kamila Mazur

5

SP NR 48

I

P. Helena Czernikiewicz

Hubert Byzdra

6

SP NR 48

I

P. Zenona Mazur

Michalina Strzępka

5

SP NR 48

I

P. Helena Czernikiewicz

Emilia Kamińska

6

SP NR 74

I

P.  Anna Hendzel

Martyna Wojciechowska

6

SP NR 42

II

P. Dagmara Lewartowska

Hanna Ruta

6

SP NR 48

II

P. Zenona Mazur

Zofia Frątczak

6

SP NR 48

II

P. Helena Czernikiewicz

Aleksandra Prusińska

6

SP NR 74

III

P. Anna Hendzel

Honorata Skłucka

6

SP NR 48

III

P.  Helena Czernikiewicz

Agata Tomaszewska

6

SP NR 74

III

P. Anna Hendzel

Antonina Janus

6

OSM

wyróżnienie

P. Katarzyna Janaszkiewicz

Marta Gołubińska

5

SP NR 48

wyróżnienie

P. Helena Czernikiewicz

Maja Godlewska

5

SP NR 48

wyróżnienie

P. Helena Czernikiewicz

Adam Szymaszkiewicz

5

SP NR 48

wyróżnienie

P. Helena Czernikiewicz

Zuzanna Kurantowicz

5

SP NR 48

wyróżnienie

P. Helena Czernikiewicz

Magdalena Kolera

5

SP NR 48

wyróżnienie

P. Helena Czernikiewicz

Katarzyna Bembenek

5

SP NR 74

wyróżnienie

P. Anna Hendzel

Lena Tundys

6

SP NR 74

wyróżnienie

P. Anna Hendzel


Kl. VII, VIII SP

 

Weronika Marcjanik

7

SP NR 74

I

P. Jolanta Jaroszewska

Dorota Bayer

7

SP NR 53

II

 

Maria Lorenz

7

SP NR 48

III

P. Małgorzata Roszak

 

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE i PONADGIMNAZJALNE

Julia Perzyńska-Wydrych

2

I LO

I

P. Agnieszka Kubacka

Michał Niwa

2

I LO

I

P. Mirosława Piaskowska

Jerzy Kosterka

1

II LO

I

P. Katarzyna Krzyżewska

Tomasz Berowski

1

II LO

II

P. Katarzyna Krzyżewska

Dawid Kościelny

1

II LO

II

P. Katarzyna Krzyżewska

Aleksandra Rogalska

1

LO z oddziałami integracyjnymi

III

P. Joanna Jarota

Karolina Korwin- Piotrowska

 

XVI LO

wyróżnienie

P. Małgorzata Kacprzykowska


JEŚLI WKRADŁ SIĘ BŁĄD -FINALISTÓW I OPIEKUNÓW PROSIMY O SZYBKI KONTAKT

 Wyniki będą również zamieszczone na stronie Urzędu Miejskiego

 Wszystkich laureatów wraz z nauczycielami i rodzicami  zapraszamy na galę rozdania nagród, 

która odbędzie się  w Zespole Szkół Sportowych przy ul. Małopolskiej 22 w Szczecinie.
W związku z zaistniałą sytuacją musimy przesunąć termin uroczystości.
Szkoły Laureatów poinformujemy o dokładnej dacie i godzinie.

 Informacje znajdą się również na naszej stronie.

Organizatorki:

 Joanna Charęza, Elżbieta Bobrowska i Elwira Sakowicz 

 

Regulamin
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Klauzula informacyjna

 

 

 

 

Współpracujemy z:     

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej.

  Akceptuję pliki cookie.
EU Cookie Directive Module Information