Sekretariat: 91 433 58 97     

Menu główne

Oferta edukacyjna dla uczniów ZSS

TERMINY I GODZINY KONSULTACJI PRZEDMIOTOWYCH, FAKULTETÓW, KÓŁ ZAINTERESOWAŃ

 

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 W ZESPOLE SZKÓŁ SPORTOWYCH

 

 

Nazwisko i imię nauczyciela

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

BOBROWSKA Elżbieta

 

 

Zaj. wyrównawcze

9.45-10.30

Sala 010

Zajęcia wyrównawcze

10.40-11.25

Sala 010

 

CHARĘZA Joanna

 

Konsultacje kl. IV – VII

Godz. 14.30 – 15.15

 

 

 

CHOIŃSKI Remigiusz

 

Konsultacje 14:25 – 15:15.

 

 

 

DUDA Monika

 

Konsultacje I i III wtorek:godz.7.10-7.55 sala 210

 

 

 

GĄSIOROWSKA Iwona

 

Logopedyczne (raz w miesiącu), kl. II a, III a  SP

15.20-15.35

Zajęcia wyrównawcze kl. II a SP 7.00- 7.45

Sala 103

Zajęcia wyrównawcze Kl. II a SP

7.30- 8.45

Sala 103

Logopedyczne (raz w miesiącu), kl. I a SP

15- 15.15

GWARDYŚ Aleksandra

 

 

Konsultacje co 2 tydzień

13.30 – 14.15

 

 

JANICKI Dawid

Konsultacje 14.30-15.15

 

 

 

 

JASTRZĘBSKA Anna

 

Konsultacje 14:30- 15:45

 

 

 

KALETA Izabela

 

Akademia Kompetencji, godz.7.10, sala 203

Zajęcia z uczniem zdolnym matematycznie „Matematyka to przyszłość” kl.8, godz. 12.40,  sala 206,  II i IV środa miesiąca

 

Konsultacje - I i III piątek miesiąca, godz. 7.10, sala 203

KAMYSZEK – KOSIOR Katarzyna

Fakultet (3b LO) poniedziałek 13.40 sala 303 (wedle potrzeb)

 

 

Konsultacje I i III czwartek miesiąca. godz. 7:10 sala 303

 

KONIECZNA Ilona

 

Konsultacje –II i IV wtorek miesiąca, godz. 15.20, sala 313

 

 

 

KORCHUT Anna

 

 

Konsultacje – 13:40 – 14:25.

 

 

KOSTRZEWA – KAP Małgorzata

 

Konsultacja – I i III wtorek miesiąca, godz. 7:10, sala 306

 

Akademia Kompetencji, godz. 15:20, sala 306

 

KRAUSE Ilona

Konsultacje I i III poniedziałek miesiąca, godzina 13.40 sala 207/ koło teatralne (wedle potrzeb)

 

 

 

 

KRUPIŃSKA Beata

 

 

Zajęcia wyrównawcze

Kl. III a, sala 113

7.00- 8.00

Zajęcia wyrównawcze

Kl. III a, sala 113

7.00- 8.00

 

KUBIACZYK Maria

 

 

Konsultacje –

II i IV środa miesiąca

16.05, sala 202

 

 

KULCZYCKA Małgorzata

Konsultacje II a, III a, III c

1 i 3 poniedziałek miesiąca g. 14.30 sala 205

 

 

 

Zajęcia projakościowe z matematyki dla klasy VII a godz. 7.10 (wg harmonogramu)

LESZCZYŃSKA Ilona

 

 

 

 

Konsultacje co 2 tydzień 13.25 – 14.20

LEWICKA Małgorzata

 

 

 

 

Konsultacje godzina 14:30

MAJEWSKA Małgorzata

 

Fakultet klasa III c LO 8:00 – 8:45, 13:40 – 14:25.

Fakultet klasa III a LO 14:30 – 15:15.

Konsultacje 15:20 – 16:05 co drugi tydzień

 

 

 

OSMELAK Leszek

14.30-15.15  co tydzień

Konsultacje WF, geografia

 

 

 

 

PIETRZYK Karol

 

15.15-16.00 konsultacje języka angielski, sala 011, klasa 8SP, klasy I-III LO

 

 

 

PIOTROWSKA – RAKOWER Anna

 

 

 

 

12:40 – 13:25 I i III piątek miesiąca, kl. V i VIII

RYDZ Tamara

 

 

 

 

Konsultacje dla klas I i II godz. 7:05 – 7:50 1 i 4 piątek miesiąca

SAKOWICZ Elwira

 

7.10-7.55 korekcyjno- kompensacyjne, sala 104

 

16.00-17.30 rewalidacja, sala 104

 

SAMBORSKI Przemysław

10:40 – 11.25 konsultacje

 

 

 

 

SEMENIUK Paulina

14:30 Przygotowanie do egzaminu FCE

 

7:10 sala 315 konsultacje dwa razy w miesiącu

7:10 Przygotowanie do egzaminu FCE

10:40 Godziny projakościowe przygotowanie do egzaminu FCE

 

SKORUPA Justyna

7:10 – 7:55

Konsultacje dwa razy
w miesiącu, s.205

 

 

 

 

SŁOBODZIAN Małgorzata

 

Konsultacje I i III wtorek: godz.7.10-7.55 sala 204

 

 

 

SŁOMIŃSKI Waldemar

 

Konsultacje – 14:30 – 15:15.

 

 

 

STAŃCZYK Krzysztof

 

 

Konsultacje – historia i WOS 13.40 – 14.25

co tydzień

 

 

STASIK Joanna

16.00-16.30

 Zajęcia projakościowe, sala 06.

 

 

 

 

STECZEK Marcin

Konsultacje 15:20 – 16:05

 

 

 

 

SZREJDER Lucyna

 

16.05- 16.50

Konsultacje I-III tydzień

2 razy w miesiącu

 

 

 

SZYMCZAK Aleksandra

12.40-13.25

Konsultacje kl. I b, dwa razy w miesiącu

 

 

 

 

TĘGI Katarzyna

 

16.00-16.30

Zajęcia projakościowe, sala 06.

 

 

 

UCHMAN Magdalena

 

 

Zajęcia projakościowe dla klasy VI a SP z matematyki – 14:30 – 15:15.

Konsultacje dla VI a SP 15:20 – 16:05.

Konsultacje dla IV a SP 08:50 – 09:35.

 

WĘZIK Żaneta

Zajęcia wyrównawcze 15:30 – 16:30

s.113

Zajęcia logopedyczne dla uczniów klasy II B (raz w miesiącu)

godz.7:45 – 8:00

s.103

Zajęcia wyrównawcze 8:50 – 9:45

s.113

 

Zajęcia logopedyczne dla uczniów (raz w miesiącu)

- kl. I B 7:30 – 7:45

-kl. III B 7:45 – 8:00

s.103

WIŚNIEWSKA Lucyna

Konsultacja 7.10-8.00

SP i LO

 

 

13.25-14.25 Kultura norweska z językiem klasa Ie LO-projakościowe

8.50 – 9.35 zajęcia dodatkowe Maja Skowrońska IV SP

 

WOJTOŃ Celina

 

 

 

 

Konsultacje – II i IV tydzień, 15:20 – 16:05

PODRAZA Agnieszka

Konsultacje 11:35-12:20

 

 

 

 

ZEMSKA Magdalena

Konsultacje 14:30 – 15:15

s.313

 

 

 

 


  

 

Współpracujemy z:     

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej.

  Akceptuję pliki cookie.
EU Cookie Directive Module Information