Meet Gavern - Free Joomla! 3.0 Template

Tenis stołowy


Tenis stołowy (znany jako ping-pong) - gra, w której uczestniczą 2 (gra pojedyncza – singel) lub 4 osoby (gra podwójna – debel, mikst), polegająca na odbijaniu piłeczki rakietką tak, by przeleciała nad siatką na drugą połowę stołu. Piłeczka musi uderzyć o stół tylko raz, niedozwolone jest odbijanie piłeczki z powietrza, tak jak to ma miejsce w tenisie. Punkty przyznawane są za uderzenia, których przeciwnik nie odebrał. Tenis stołowy jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie, biorąc pod uwagę liczbę zawodników uprawiających ten sport.

Style gry

Terminy

/informacje - wikipedia.org/

 


„Mistrzostwa Szczecina Szkól Ponagimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt”

Termin:  26.10.2016r.  o godz.14.00-15.00

Miejsce: ZS Sportowych

Organizator: MOS Szczecin

Szkoła: XII LO

Miejsca i zawodnicy:

Drużynowo:

Opiekun:Dawid Janicki, Osmelak Leszek


Finał Wojewódzkiej  Licealiady w Tenisie Stołowym dziewcząt SPG

 

Termin:  28.04.2016r.  o godz.10.00-14.00

Miejsce: Zespół Szkół Sportowych

Organizator: WSZS, Zespół Szkół Sportowych

Szkoła :LO XII

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – LO XII

Korzeniowska Paulina, Korzeniowska Patrycja, Zabłocka Anna,- awans do Finału Ogólnopolskiego

Opiekun:Dawid Janicki, Leszek Osmelak

 


Licealiada Region D w Tenisie Stołowym dziewcząt SPG

 

Termin:  01.04.2016r.  o godz.10.00-14.00

Miejsce: Zespół Szkół Sportowych

Organizator: WSZS, Zespół Szkół Sportowych

Szkoła: LO XII

Klasyfikacja końcowa :

I miejsce – LO XII – Korzeniowska Paulina,Korzeniowska Patrycja, Zabłocka Aneta,- awans do Finału Wojewódzkiego

 

Opiekun:Dawid Janicki, Leszek Osmelak

 

 

 


 

Finał Ogólnopolskiej  Licealiady w Tenisie Stołowym dziewcząt SPG

 

Termin:  02-03.06.2016 r.  o godz.10.00-16.00

Miejsce: Łódź

Organizator: SZS,

Szkoła: LO XII

Klasyfikacja końcowa:

 

V-VI miejsce – LO XII – Korzeniowska Paulina, Korzeniowska Patrycja, Zabłocka Anna

Opiekun:Rafał Smoliński

 

 


Gimnazjada Region B dziewcząt i chłopców

 

Termin:  22,24.02.2016 r. 

Miejsce:SP 1 w Międzyzdrojach

Organizator: OSiR Goleniów i SP 1 Międzyzdroje

Szkoła :Gimnazjum 11

Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta

Chłopcy:

 

Opiekun:Dawid Janicki, Leszek Osmelak

 

 


Finał Mistrzostwa Szczecina w Tenisie Stołowym dziewcząt SPG

 

Termin:  19.01.2016r.  o godz.14.00-16.00

Miejsce:Zespół Szkół Sportowych

Organizator: MOS

Szkoła :LO XII

Klasyfikacja końcowa:

 

Opiekun:Dawid Janicki, Leszek Osmelak


Finał Mistrzostwa Szczecina w Tenisie Stołowym

Wyniki zawodów sportowych:

 

Termin:  15.12.2015  i 21.12.2015 r. 

Miejsce: Zespół Szkół Sportowych

Organizator: MOS

Nazwa zawodów: Finał Mistrzostwa Szczecina w Tenisie Stołowym Dziewcząt  i Chłopców gimnazjum

Szkoła :Gimnazjum 11

Klasyfikacja końcowa :

Dziewczęta

I miejsce- Gimnazjum 11 (1 zespół)- Jędzura Samanta, Domaradzka Weronika(awans do rozgrywek regionalnych)

III miejsce-Gimnazjum 11 (2 zespół)-Waszczyszak Sandra, Hein Natalia

X m.-Gimnazjum 11(3 zespół)- Badura Karolina, Wagner Agnieszka, Karkocha Natalia

Chłopcy:

 I miejsce- Gimnazjum 11 (I zespół) Wardek Michał, Zieliński Wiktor (awans do rozgrywek regionalnych)

IV m. Gimnazjum 11(II zespół)-Bogdanowicz Mikołaj, Kedziora Kacper

V m.- Gimnazjum 11(IV zespół)-Buraczyński Michał, Moltu Patryk

VI m.- Gimnazjum 11(III zespół)-Orkiszewski Gabriel, Grabarczyk Mateusz

Opiekun: Dawid Janicki, Leszek Osmelak


 Finał Gimnazjady w Tenisie Stołowym dziewcząt  i chłopców Gimnazjum

Wyniki zawodów sportowych:

Termin: 13.04.2015 r.  o godz.08.00-16.00

Miejsce: SP Międzyzdroje

Organizator: WSZS , SP Międzyzdroje

Nazwa zawodów: Finał Gimnazjady w Tenisie Stołowym dziewcząt  i chłopców Gimnazjum

Szkoła :Gimnazjum

Klasyfikacja końcowa :

Dziewczęta

VII miejsce

Chłopcy

V miejsce

Opiekun:Leszek Osmelak


Finał Mistrzostwa Szczecina w Tenisie Stołowym dziewcząt  i chłopców

Wyniki zawodów sportowych

 

Termin:  09.01.2015 r.  o godz.12.00-16.00

Miejsce:Zespół Szkół Sportowych

Organizator: MOS

Nazwa zawodów: Finał Mistrzostwa Szczecina w Tenisie Stołowym dziewcząt  i chłopców gimnazjum

Szkoła :Gimnazjum 11

Klasyfikacja końcowa :

Dziewczęta

I miejsce- Gimnazjum 11 (1 zespół) - Kubrak Joanna, Jurczyk Maja (awans do rozgrywek regionalnych)

III miejsce-Gimnazjum 11 (2 zespół) - Jędzura Samanta, Domaradzka Weronika

X m.-Gimnazjum 11 (3 zespół) - Waszczysiak Sandra, Hain Natalia, Badura Karolina

Chłopcy:

I miejsce- Gimnazjum 11 (I zespół) Robaszek Kamil, Sroka Mateusz (awans do rozgrywek regionalnych)

VII m. Gimnazjum 11 (III zespół) - Wenus Piotr, Orkiszewski Gabriel

Gimnazjum 11 (IV zespół) - Kędziora Kacper, Moltu Patryk

Opiekun:Dawid Janicki, Leszek Osmelak

Fotorelacja


Wyniki zawodów sportowych:

Rozgrywki Regionalne w Tenisie Stołowym Dziewcząt  i Chłopców

 

Termin: 13.02.2015 r.  o godz.08.00 -15.00

Miejsce: Zespół Szkół Smolnica

Organizator: WSZS, Zespół Szkół Smolnica

Nazwa zawodów: Rozgrywki Regionalne w Tenisie Stołowym dziewcząt  i chłopców gimnazjum

Szkoła:Gimnazjum 11

Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta

II miejsce- Gimnazjum 11 –  Kubrak Joanna, Jurczyk Maja (awans do rozgrywek wojewódzkich)

Chłopcy:

II miejsce- Gimnazjum 11 Robaszek Kamil, Sroka Mateusz (awans do rozgrywek wojewódzkich)

Opiekun:Dawid Janicki, Leszek Osmelak


Wyniki zawodów sportowych:

Termin:  05.03.2014r.  o godz.10.00-14.00

Miejsce:Gimnazjum w Przelewicach

Organizator: ZSZS

Nazwa zawodów: Zawody Regionalne w Ramach Wojewódzkiej Gimnazjady w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców -

Szkoła :Gimnazjum 11, XII Liceum Ogólnokształcące

Klasyfikacja końcowa : dziewczęta      

2 m - XII Liceum Ogolnokształcące - awans Finału wojewódzkiego

Zabłocka Anna, Zabłocka Aneta

Klasyfikacja końcowa : chłopcy           

2 m  -Gimnazjum 11 -awans do Finału wojewódzkiego

Robaszek Kamil, Sroka Mateusz

Opiekun:Dawid Janicki

 


Wyniki zawodów sportowych: Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w Tenisie Stołowym

Termin:  18.03.2014r.  o godz.10.00-14.00

Miejsce:Hala Widowiskowo-Sportowa im.Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach ul.Leśna 17

Organizator: ZSZS

Nazwa zawodów: Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców -

Szkoła :Gimnazjum 11

Klasyfikacja końcowa : dziewczęta      

8 m - XII Liceum Ogólnokształcące- awans Finału wojewódzkiego

Zabłocka Anna, Zabłocka Aneta

Klasyfikacja końcowa : chłopcy           

8 m  -Gimnazjum 11- awans do Finału wojewódzkiego

Robaszek Kamil, Sroka Mateusz

Opiekun:Dawid Janicki

 


Wyniki zawodów sportowych:

Termin:  17.01.2014r.  o godz.11.00-15.00

Miejsce:Gimnazjum nr 11 w Szczecinie

Organizator: MOS

Nazwa zawodów: Mistrzostwa Szczecina w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców gimnazjum-Finał

Szkoła :Gimnazjum 11

Klasyfikacja końcowa : dziewczęta      

2 m - XII Liceum Ogolnoksztalcace (I zespół)-awans do eliminacji wojewódzkich

Zabłocka Anna, Zabłocka Aneta

3 m - Gimnazjum 11(II zespół)-

Kubrak Joanna,Karkocha Aleksandra

Klasyfikacja końcowa : chłopcy           

2 m-Gimnazjum 11 (I zespół)-awans do eliminacji wojewódzkich

Robaszek Kamil, Sroka Mateusz

Opiekunowie:Dawid Janicki,Leszek Osmelak


Terminarz rozgrywek międzyszkolnych  tenisa stołowego dziewcząt i chłopców gimnazjum  w roku szkolnym 2013/2014

02.12.2013r.(poniedziałek) godz.13.00 w Gimnazjum 11

G 11(I) dz.-(Zabłocka Anna, Zabłocka Aneta)

 G. 11(I)-G.34,G.33-G.11(I)

02.12.2013r.(poniedziałek) godz.13.00 w Gimnazjum 10

G 11(II)dz.-(Karkocha Aleksandra,Kubrak Joanna)

G.10-G. 11(II),G.21- G. 11(II), G. 11(II)-G.42, G. 11(II)-G.43

04.12.2013r.(środa) godz.15.00 w Gimnazjum 14

G 11(III)dz.-(Jurczyk Maja,Jędzura Samanta,rez.Domaradzka Weronika)

G. 11(III)-G.46, G. 11(III)-G.23

04.12.2013r.(środa) godz.13.00 w Gimnazjum 33

G 11(I) ch.(Robaszek Kamil,Sroka Mateusz,rez.Kugler Kamil)

G 11(I)-G.33, G 11(I)-G.34(II)

05.12.2013r.(czwartek) godz.13.00 w Gimnazjum 10

G 11(II) ch.(Kisiel Dawid,Karkocha Waldemar)

G 11(II) -29(I), G 11(II) –G.14

06.12.2013r.(piątek) godz.13.00 w Gimnazjum 31

G 11(III) ch.(Kita Adrian,Orkiszewski Gabriel)

G 11(III) – G.42, G 11(III) – G.10

11.12.2013r.(środa) godz.13.30 w Gimnazjum 23

G 11(III)dz.-(Jurczyk Maja,Jędzura Samanta,rez.Domaradzka Weronika)

G 11(III)-G.14, G 11(III)-G.17

11.12.2013r.(środa) godz.13.00 w Gimnazjum 11

G 11(I) ch.(Robaszek Kamil,Sroka Mateusz,rez.Kugler Kamil)

G 11(I)-G.Sal., G 11(I)-G.43

11.12.2013r.(środa) godz.13.00 w Gimnazjum 10

G 11(III) ch.(Kita Adrian,Orkiszewski Gabriel)

G 11(III)-G.31, G 11(III)-G.34(I)

12.12.2013r.(czwartek) godz.14.00 w Gimnazjum 11

G 11(II) ch.(Kisiel Dawid,Karkocha Waldemar)

G 11(II)-G.Kat., G 11(II)-G.16

 

© Meet Gavern - Free Joomla! 3.0 Template 2018

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej.

  Akceptuję pliki cookie.
EU Cookie Directive Module Information