Sekretariat: 91 433 58 97     

Menu główne

Gimnastyka sportowa kobiet

Zobacz także

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY KOBIET 2017

         W dniach 19-20.05.2017r. na hali przy ul. Małopolskiej 22 w Szczecinie odbyła się Wojewódzka Olimpiada Młodzieży w klasie Młodzieżowej PZG i w kl. III PZG. Zawodniczki startowały zarówno w wieloboju, jak i finałach na  poszczególnych przyrządach.

W klasie Młodzieżowej PZG startowały dziewczynki klasy 1a SP (trenerami zawodniczek są p.Małgorzata Kamińska i p.Danuta Redmerska) i dziewczynki klasy 2a SP (trenerem jest p. Olga Kozińska). W klasie III PZG rywalizowały dziewczynki klasy 2a SP (trenerem zawodniczek jest p. Olga Kozińska) oraz dziewczynki klasy 3a SP (trenerem jest p. Anita Nowakowska).

 

WYNIKI WIELOBOJU W KLASIE MŁODZIEŻOWEJ PZG

I miejsce Lewicka Zuzanna

II miejsce Szeligowska Barbara

III miejsce Nowakowska Lena

IV miejsce Tomaszewicz Patrycja

V miejsce Wilczewska Lena

VI miejsce Kulpa Alicja

VII miejsce Bielecka Maria

VIII miejsce Rusin Julia

 

WYNIKI WIELOBOJU W KLASIE III PZG

I miejsce Kulpa Zuzanna

II miejsce Brzezińska Martyna

III miejsce Czarnecka Blanka

IV miejsce Piotrowska Oliwia

V miejsce Matczak Maria

VI miejsce Misiuk Maja

VII miejsce Długopolska Liwia

VIII miejsce Nowosad Estera

WYNIKI FINAŁÓW NA PRZYRZĄDACH W KLASIE MŁODZIEŻOWEJ PZG

   SKOK                                            PORĘCZE

I miejsce Szeligowska Barbara           I miejsce Szeligowska Barbara

II miejsce Lewicka Zuzanna              II miejsce – Lewicka Zuzanna

III miejsce Nowakowska Lena            III miejsce – Wilczewska Lena

IV miejsce Tomaszewicz Patrycja                  IV miejsce–Tomaszewicz Patrycja

V miejsce Wilczewska Lena                        V miejsce – Nowakowska Lena

VI miejsce Kulpa Alicja                            VI miejsce – Kulpa Alicja

VII miejsce Bielecka Maria                VII miejsce – Rusin Julia

VIII miejsce Siedziako Zuzanna                   VIII miejsce – Bielecka Maria

 

 

 RÓWNOWAŻNIA                                          ĆWICZENIA WOLNE

I miejsce Szeligowska Barbara           I miejsce Lewicka Zuzanna

II miejsce Lewicka Zuzanna              II miejsce – Szeligowska Barbara

III miejsce Wilczewska Lena             III miejsce – Wilczewska Lena

IV miejsce Tomaszewicz Patrycja                  IV miejsce Tomaszewicz Patrycja

V miejsce Nowakowska Lena                       V miejsce – Nowakowska Lena

VI miejsce Siedziako Zuzanna                     VI miejsce – Bielecka Maria

VII miejsce Bielecka Maria                VII miejsce – Kulpa Alicja

VIII miejsce Rusin Julia                           VIII miejsce –Majchrzak Antonina

 

WYNIKI FINAŁÓW NA PRZYRZĄDACH W KLASIE III PZG

 

   SKOK                                            PORĘCZE

I miejsce Brzezińska Martyna            I miejsce Kulpa Zuzanna

II miejsce Kulpa Zuzanna                 II miejsce – Brzezińska Martyna

III miejsce Czarnecka Blanka            III miejsce – Czarnecka Blanka

IV miejsce Stolarczyk Natalia                     IV miejsce Piotrowska Oliwia

V miejsce Misiuk Maja                             V miejsce –Misiuk Maja

VI miejsce Matczak Maria                         VI miejsce – Długopolska Liwia

VII miejsce Piotrowska Oliwia                     VII miejsce – Domin Łucja

VIII miejsce Długopolska Liwia                    VIII miejsce – Matczak Maria

 

 RÓWNOWAŻNIA                                          ĆWICZENIA WOLNE

I miejsce Brzezińska Martyna            I miejsce Kulpa Zuzanna

II miejsce Czarnecka Blanka             II miejsce – Czarnecka Blanka

III miejsceKulpa Zuzanna                 III miejsce – Brzezińska Martyna

IV miejsce Matczak Maria                         IV miejsce Piotrowska Oliwia

V miejsce Piotrowska Oliwia                        V miejsce – Nowosad Estera

VI miejsce Długopolska Liwia                      VI miejsce – Domin Łucja

VII miejsce Nowosad Estera                       VII miejsce – Matczak Maria

VIII miejsce Misiuk Maja                          VIII miejsce – Stolarczyk Natalia

Start na Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży był dla wszystkich sprawdzianem przed czekającymi ich najważniejszymi zawodami w sezonie wiosennym - Międzywojewódzkimi Mistrzostwami Młodziczek, które odbędą się w dniach 2-4.06.2017r. w Bydgoszczy.

ŻYCZYMY UDANEGO STARTU!!!

Współpracujemy z:     

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej.

  Akceptuję pliki cookie.
EU Cookie Directive Module Information