Sekretariat: 91 433 58 97     

Menu główne

Gimnastyka sportowa mężczyzn

Zobacz także

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY MĘŻCZYZN

         W dniach 21-22.04.2017r. na hali gimnastycznej przy ul. Małopolskiej 22 w Szczecinie odbyła się Wojewódzka Olimpiada Młodzieży Mężczyzn w klasie  III PZG, II PZG i I PZG. W pierwszym dniu zawodów chłopcy poszczególnych klas startowali w wieloboju. Siedmiu zawodników z kl. III  PZG i ośmiu zawodników z kl.II PZG z najwyższymi ocenami z wieloboju na poszczególnych przyrządach znalazło się w składach finałowych na przyrządach w sobotniej rywalizacji.

Wszyscy zawodnicy to uczniowie Zespołu Szkół Sportowych w Szczecinie. W klasie III PZG rywalizowali chłopcy klasy 3a SP (trenerem zawodników jest p.A Mankiewicz) oraz chłopcy klasy 4a SP (trenerem jest: p.M Wysocki). W klasie II PZG startowali chłopcy z kl.5a i I Gimnazjum (trenerem zawodników jest p.A.Mankiewicz) i 6aSP (trenerem jest p.Roman Kulesza).

 

WYNIKI WIELOBOJU W KLASIE III PZG

I miejsce Kurowski Karol

II miejsce Bochnak Benjamin

III miejsce Lewicki Oliwier

IV miejsce Bończuk Marcin

V miejsce Szczyrba Kacper

VI miejsce Tunajek Jan

VII miejsce Szafarczyk Kacper

VIII miejsce Chrzan Paweł

 

WYNIKI WIELOBOJU W KLASIE II PZG

I miejsce Czarnecki Aleksander

II miejsce Kwiatkowski Michał

III miejsce Mishchenko Oleksandr

IV miejsce Kurowski Jakub

V miejsce Rosiński Paweł

VI miejsce Pietruszkiewicz Jakub

VII miejsce Miśkiewicz Olaf

VIII miejsce Siedziako Igor

WYNIKI WIELOBOJU W KLASIE I PZG

              I miejsce Filip Front

 

 

WYNIKI FINAŁÓW NA PRZYRZĄDACH W KLASIE III PZG

 

   ĆWICZENIA WOLNE                        KOZIOŁEK

I miejsce Chrzan Paweł                   I miejsce Kurowski Karol

II miejsce Kurowski Karol              II miejsce – BończukMarcin

III miejsce Lewicki Oliwier             III miejsce – Lewicki Oliwier 

IV miejsce Szafarczyk Kacper         IV miejsce Bochnak Beniamin

V miejsce Bończuk Marcin                

 

           KÓŁKA                                    SKOK

I miejsce Kurowski Karol              I miejsce Kurowski Karol

II miejsce Bochnak Beniamin       II miejsce – Lewicki Oliwier

III miejsce Lewicki Oliwier           III miejsce – Szafarczyk Kacper

IV miejsce Bochnak Beniamin       IV miejsce – Bończuk Marcin

                                                        V miejsce Bochnak Beniamin

 

   PORĘCZE                                        PASKI            

I miejsce - Kurowski Karol             I miejsce - Kurowski Karol

II miejsce - Bochnak Beniamin      II miejsce - Bochnak Beniamin

III miejsce - Lewicki Oliwier

       IV miejsce - Szafarczyk Kacper

        V miejsce - Tunajek Jan

WYNIKI FINAŁÓW NA PRZYRZĄDACH W KLASIE II PZG

     ĆWICZENIA WOLNE                        KOŃ BEZ ŁĘKÓW

I miejsce Kwiatkowski Michał            I miejsce Kwiatkowski Michał

II miejsce Kurowski Jakub                 II miejsce – Siedziako Igor

III miejsce Czarnecki Aleksander       III miejsce – Kurowski Jakub

IV miejsce Rosiński Paweł                  IV miejsce Mishchenko Oleksandr

V miejsce Mishchenko Oleksandr         V miejsce – Tymiński Filip

VI miejsce Pietruszkiewicz Jakub        VI miejsce – Pietruszkiewicz Jakub

VII miejsce - Miśkiewicz Olaf                  VII miejsce - Czarnecki Aleksander

VIII miejsce - Siedziako Igor                   VIII miejsce - Miśkiewicz Olaf

              

          KÓŁKA                                           SKOK

I miejsce Kurowski Jakub                       I miejsce Kurowski Jakub

II miejsce Pietruszkiewicz Jakub            II miejsce – Pietruszkiewicz Jakub

III miejsce Rosiński Paweł                      III miejsce – Rosiński Paweł

IV miejsce Mishchenko Oleksandr          IV miejsce Kwiatkowski Michał

V miejsce Kwiatkowski Michał                 V miejsce Kaźmierczak Norbert

VI miejsce Miśkiewicz Olaf                      VI miejsce – Czarnecki Aleksander

VII miejsce - Czarnecki Aleksander            VII miejsce - Cendrowski Łukasz

VIII miejsce - Siedziako Igor                      VIII miejsce - Mishchenko Oleksandr

 

 PORĘCZE                                             DRĄŻEK

I miejsce - Kuroski Jakub                       I miejsce - Miśkiewicz Olaf

II miejsce - Czarnecki Aleksander           II miejsce - Kurowski Jakub

III miejsce - Siedziako Igor                      III miejsce - Rosiński Paweł

IV miejsce - Rosiński Paweł                      IV miejsce - Pietruszkiewicz Jakub

V miejsce - Kwiatkowski Michał               V miejsce - Mishchenko Oleksandr

VI miejsce - Pietruszkiewicz Jakub          VI miejsce - Siedziako Igor

VII miejsce - Miśkiewicz Olaf                    VII miejsce - Czarnecki Aleksander

VIII miejsce - Mishchenko Oleksandr        VIII miejsce - Kwiatkowski Michał

 

Start na Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży był dla wszystkich kolejnym sprawdzianem przed czekającymi ich, najważniejszymi zawodami w sezonie wiosennym – Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży w kl.III PZG i kl.II PZG. Już za trzy tygodnie - 12-13.05.2017r.  odbędą się w Nysie eliminacje do w/w zawodów.

 

ŻYCZYMY UDANEGO STARTU!!!

Współpracujemy z:     

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej.

  Akceptuję pliki cookie.
EU Cookie Directive Module Information