Sekretariat: 91 433 58 97     

Menu główne

Wydarzenia - rok szkolny 2018/2019

Zobacz także

MKS KUSY SZCZECIN
otrzymał tytuł

ZWYCIĘSKIEGO  KLUBU  XXV OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY
W GIMNASTYCE SPORTOWEJ - Wieliczka 2019

Kolejny rok z rzędu jesteśmy MISTRZAMI!

Tak można podsumować start naszych zawodniczek i zawodników w tej najważniejszej w roku imprezie, która odbyła się w dn.16.05 -19.05.2019 r. w Wieliczce.

Wygraliśmy punktację klubową ze znaczną przewagą nad pozostałymi klubami.

Na 18 sklasyfikowanych klubów na podium znalazły się:

  1.  MKS "Kusy" Szczecin zachodniopomorskie 121,00
  2. TS "Wisła" Kraków małopolskie 104,5
  3. CWZS "Zawisza" KG Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 98,00

Ponadto zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej, przed nami  tylko województwo małopolskie.

Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali !!!

Najlepszymi w Polsce w wieloboju spośród naszych zawodników okazał się Aleksander Czarnecki, który uzyskał srebro w wieloboju kl. II PZG , tuż za nim na podium uplasował się z brązowym medalem Michał Kwiatkowski.

  1. WYNIKI GSK

WIELOBÓJ KOBIET KL.II PZG

  • 12 miejsce – Kasprzak Maja
  • 17 miejsce – Krakowska Maja
  • 21 miejsce – Anioł Samanta

FINAŁ  SKOKU KL.II PZG

  • 5 miejsce – Kasprzak Maja
  • 6 miejsce – Krakowska Maja

FINAŁ ĆWICZEŃ WOLNYCH KL.II PZG

  • 4 miejsce – Kasprzak Maja

WIELOBÓJ KOBIET KL.III PZG

  • 8 miejsce – Brzezińska Martyna
  • 10 miejsce – Blanka Czarnecka
  • 14 miejsce – Kulpa Zuzanna
  • 16 miejsce – Nowakowska Lena
  • 17 miejsce – Matczak Maria
  • 19 miejsce – Szeligowska Barbara
  • 28 miejsce – Lewicka Zuzanna
  • 29 miejsce – Stolarczyk Natalia
  • 32 miejsce – Piotrowska Oliwia

FINAŁ SKOKU KL.III PZG

  • 5 miejsce – Kulpa Zuzanna
  • 7 miejsce – Brzezińska Martyna

FINAŁ PORĘCZY KL.III PZG

  • 8 miejsce – Nowakowska Lena

FINAŁ RÓWNOWAŻNI KL.III PZG

  • 3 miejsce – Kulpa Zuzanna

FINAŁ ĆWICZEŃ WOLNYCH KL.III PZG

  • 3 miejsce – Brzezińska Martyna
  1. WYNIKI GSM

WIELOBÓJ MĘŻCZYZN KL.II PZG

  • 2 miejsce – Czarnecki Aleksander
  • 3 miejsce – Kwiatkowski Michał
  • 9 miejsce – Rosiński Paweł

FINAŁ ĆWICZEŃ WOLNYCH KL.II PZG

  • 1 miejsce – Czarnecki Aleksander

FINAŁ NA KÓŁKACH KL.II PZG

  • 1 miejsce – Czarnecki Aleksander

FINAŁ NA SKOKU KL.II PZG

  • 1 miejsce– Kwiatkowski Michał

FINAŁ NA PORĘCZACH  KL.II PZG

5 miejsce– Rosiński Paweł

FINAŁ NA DRĄŻKU  KL.II PZG

  • 1 miejsce– Kwiatkowski Michał
  • 2 miejsce– Rosiński Paweł

WIELOBÓJ MĘŻCZYZN KL.III PZG

  • 5 miejsce – Bochnak Beniamin
  • 9 miejsce – Walczakiewicz Adam
  • 14 miejsce – Olesiuk Bartosz 
  • 18 miejsce – Suchorowski Łukasz 
  • 25 miejsce – Kasprzak Jan
  • 33 miejsce – Górski Jakub
  • 39 miejsce – Mierzyński Antoni
  • 44 miejsce – Kramarz Marek

FINAŁ ĆWICZEŃ WOLNYCH KL.III PZG

  • 5 miejsce – Walczakiewicz Adam
  • 7 miejsce – Mierzyński Antoni

FINAŁ NA KOŻIOŁKU  KL.III PZG

  • 3 miejsce – Walczakiewicz Adam
  • 5 miejsce – Olesiuk Bartosz 

FINAŁ NA KÓŁKACH KL.III PZG

  • 1 miejsce – Bochnak Beniamin
  • 8 miejsce – Kasprzak Jan

FINAŁ SKOKU KL.III PZG

  • 1 miejsce – Bochnak Beniamin
  • 4 miejsce – Suchorowski Łukasz 

FINAŁ NA PORĘCZACH  KL.III PZG

  • 8 miejsce– Olesiuk Bartosz

FINAŁ NA DRĄŻKU  KL.III PZG

  • 5 miejsce– Suchorowski Łukasz 

3. Trenerzy  GSK

  • Olga Kozińska, Dzianis Hryń
  • Kamińska Małgorzata, Redmerska Danuta, Walery Kovalenko
  • Magdalena Kulbacka

4. Trenerzy GSM

  • Aleksiej Mankiewicz
  • Wojciech Matyka
  • Alexander Monczka
  • Michał Wysocki

Gratulujemy ogromnej pracy zawodnikom i ich trenerom, rodzicom dziękujemy za wsparcie!:)

Opr. A. Mankevich

Współpracujemy z:     

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej.

  Akceptuję pliki cookie.
EU Cookie Directive Module Information