Sekretariat: 91 433 58 97     

Menu główne

Komunikaty dyrektora

Zobacz także

Terminy i godziny konsultacji przedmiotowych,

fakultetów, kół zainteresowań

w roku szkolnym 2017/2018 w Zespole Szkół Sportowych

NAZWISKO I IMIĘ

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

BRUSTAD JANETTA

 

 

 

Konsultacje
13.40-14.25

Koło języka norweskiego
dla klasy 1B LO
9.45-10.30

CHARĘZA JOANNA

 

 

 

koło informatyczne  
kl. II i III SP 
9.45 - 10.30

konsultacje
16.05 - 16.55

 

CHOIŃSKI REMIGIUSZ

 

 

 Konsultacje
klasa IV, VII,
IIa,b,c, IIIa,b
15:30 – 16:15

 Konsultacje
klasa IV, VII,
IIa,b,c,
IIIa,b
16:55 – 17:40

 

DERDA-KIERZKOWSKA HONORATA

 

 Fakultet: kl. IIIa

13:30-14:25

 

Konsultacje:
kl. Ia,b, IIb, IIIa,b

14:30-15:15

 

DUDA MONIKA

 

 

13.40-14.25

Klasa 3b LO

 

14.30-15.15

15.15-16.05
(klasa 1a LO)

JASTRZĘBSKA ANNA

Konsultacje
7:15-8:00,
2 i 4 poniedziałek miesiąca.

 

„Program nauki
języka niemieckiego
w klasach II”
(program projakościowy,
co drugi tydzień,
godz.17-17:45

„Program wspierania
nauki języka niemieckiego
w klasie III” 
godz.17-17:45

 

 

KALETA  IZABELA

 

15.20-16.05 Program projakościowy
„Repetytorium z geometrii
dla klas III” – klasa 3b

16.05-16.50
Konsultacje
dla klas III gim i 6a SP
(II i IV tydzień miesiąca)

salę 203

8.00-8.45
Program projakościowy
„Repetytorium z geometrii
dla klas III”
– klasa 3a

salę 203

 

 

KAMYSZEK-KOSIOR KATARZYNA

 

Fakultet (każdy wtorek)

7.10-7.55 (3a i 3b LO p. podst.) s.303

8.00-8.45 (3b LO – p. rozszerz.) s.303

Konsultacje
I, II środa m-ca

17.00-17.45

s.303

 

.

KARSKI MAREK

 

 

 

 

1 i 3 piątek
17.05-17.50

KONIECZNA ILONA

 

 

 Program projakościowy

kl..III b GM

8.50-9.30

 Konsultacje
14.30-15.15
(co 2 tygodnie)

Fakultet,
kl. III A LO
14.30-15.15

(co 2 tygodnie)

 

KORCHUT ANNA

 

 

07:10-08:00

Konsultacje
1 i 3 tydzień m-ca

 

 

KOSTRZEWA-KAP MAŁGORZATA

 

Konsultacje dla gimnazjum
wtorek 7.10-7.55,

Konsultacje
dla gimnazjum:
ostatnia środa miesiąca
7.10-7.55

Fakultety z biologii
dla 2a LO każda środa

8:00-8:45 

 

 

KRAUSE ILONA

 

 

 

 

Konsultacje

(co dwa tygodnie)

7.10-7.55

KUBIACZYK MARIA

 

 

Fakultet geografia
kl. III a LO
8.50-9.35

 Konsultacje
16.05-16.50

 

KUCHARSKA ALICJA

 Konsultacje

7.10-7.55

 

 

 

 

KULBACKA MAGDALENA

 

 Konsultacje baletowe

15.20-16.05

 

 

Konsultacje baletowe

8.00-8.45

Leszczyńska Ilona        

Konsultacje 

co 2 i 4 piątek m-ca

15.30-16.15

LEWICKA MAŁGORZATA

 Konsultacje

7.10-7.55

 

 

 

 

ŁAZAROWICZ JACEK

17.10 - 18.00

 

 

 

16.15 - 17.00

MAJEWSKA MAŁGORZATA

 

14.30-15.15  
koło biologiczne,
zajęcia przygotowujące do matury
z biologii

kl. Ia i Ib LO

16.05-16.50 konsultacje

z biologii i przyrody 
co dwa tygodnie

 

 9.45-10.30
zajęcia fakultatywne 
z biologii kl I c LO

8.00-8.45
zajęcia fakultatywne
z biologii kl. III a LO

8.50-9.35
zajęcia fakultatywne 
z biologii kl I c LO

OSMELAK LESZEK

 

 16.05-16.50

Konsultacje kl.I,III LO

 

 

 

PIETRZYK KAROL

 

Fakultety/kółko

g.8.00

 

Konsultacje
g.15.20

 

PIOTROWSKA-RAKOWER ANNA

 

 7:10 – 7:55
kl. V, VII
co dwa tygodnie

16:10 – 16:55
kl. IIIcGM,
co dwa tyg.

 

 

SAMBORSKI PRZEMYSŁAW

 

 Konsultacje

Godz. 14:30-15:15

 

 

 

SEMENIUK PAULINA

 

 

Konsultacje    
:10-7:55 4,6,7
l SP  2i3 kl. Gimn. 

Sala 210

 

 

SŁOBODZIAN MAŁGORZATA

 

 

Konsultacje LO

15:20-16:05

Konsultacje 3Bg

16:10-16:55

 

SŁOMIŃSKI WALDEMAR

 

16:10-16:55

 

 

 

SMAGALSKA MAGDALENA

8.00-8.45
klasa Ib LO, IIb LO
– konsultacje 2h/miesiąc

 

 

  8.00-8.45
klasa IIb, IIc gim.
konsultacje
2h/miesiąc

IIIa LO-
fakultet maturalny 1
2.40-13.25
– każdy tydzień
(część godzin w ramach programu projakościowego)

STAŃCZYK KRZYSZTOF

 Konsultacje historia i wos
13.40 – 14.25
Fakultety wos
14.30 – 15.15

 

Fakultety historia
14.30 – 15.15

 

 

SZREJDER LUCYNA

 

Konsultacje 16.20
1h/ 1-3 tydz.mies

 

 

 

UCHMAN MAGDALENA

„Program wspierania nauki
ęzyka niemieckiego
w klasie III gimnazjum”

 j. niemiecki
2h/miesiąc 7:10- 7:55.

 

Konsultacje dla LO
z j. niemieckiego
2h/miesiąc 7:10- 7:55

„Repetytorium z geometrii
dla klas III  gimnazjum” matematyka
dla klasy III c gim

1h/tydzień 7:10- 7:55

   

„Program nauki języka niemieckiego
w klasach II gimnazjum”
j. niemiecki
2h/ miesiąc
8:00- 8:45

WIŚNIEWSKA LUCYNA

 

 

 

Konsultacje 16.05
co drugi tydzień

Program projakościowy
„Szkolne Koło
Języka Angielskiego”
– 16.05
co drugi tydzień
dla 2a, 2c GM

 

WOJTOŃ CELINA

 16.10
Konsultacje z historii 

 

 

 

 

Kulczycka Małgorzata

8.00-8.45 
klasa Va-konsultacje

2h/miesiąc

8.00-8.45
klasa Ia LO, Ic LO, IIa LO
– konsultacje 2h/miesiąc

IIIb LO- fakultet maturalny
9.45-10.30 – każdy tydzień

 

 

JANICKI DAWID

 

 

Konsultacje dla uczniów
GM i SP
– co tydzień 1
16.10-16.55

 

 

Wróbel Anna

 

 

 

 

Konsultacje
16:05-16:50

Współpracujemy z:     

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej.

  Akceptuję pliki cookie.
EU Cookie Directive Module Information