Meet Gavern - Free Joomla! 3.0 Template

Komunikaty dyrektora


Dyrektor Zespołu Szkół Sportowych 

mgr Jarosław Duda

przyjmuje interesantów

we czwartek w godzinach: 10:00 – 11:00 i 15:00 – 16:00

DYŻURY WICEDYREKTORÓW

WICEDYREKTOR

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Magdalena Uchman

ds. dydaktycznych

7:45 – 12:00

7:45 – 12:00

   

12:00 – 21:00

Celina Wojtoń

ds. wychowawczych

12:00 – 21:00

12:00 – 17:00

 7:45 – 12:00

12:00 – 17:00

 

Marcin Steczek

ds. sportu

 

 

12:00 – 21:00

 7:45 – 12:00

 7:45 – 12:00

 


Organizacja roku szkolnego 2018/2019

Podział semestrów: ZSS, bez klas III LO

Semestr I  od 3.09.2018 r. do 25.01.2019 r. (20 tyg.)

Semestr II od 11.02.2019 do 21.06.2019 r. (18 tyg.)

Zakończenie roku szkolnego - 21.06.2019 r.

Podział semestrów: klas III LO

Semestr I od 3.09.2018 r. do 21.12.2018 r. (16 tyg.)

Semestr II od 2.01.2018 r. do 26.04. 2019 r. (13,5 tyg., bez ferii)

Zakończenie roku szkolnego kl. III LO – 26.04.2019 r.

 


Organizacja dni wolnych

 w roku szkolnym 2018/2019

Dyrektor Zespołu Szkół Sportowych w Szczecinie zarządza dniami wolnymi:

Szkoła Podstawowa Nr 33

Gimnazjum Nr 11

XII liceum Ogólnokształcące

Szkoła Podstawowa dla Dorosłych oraz Gimnazjum dla Dorosłych

 


Egzaminy zewnętrzne w roku szkolnym 2018/2019

Egzamin ośmoklasisty:

Egzamin gimnazjalny:

Egzamin maturalny – 6 - 23 maja 2019 r.:

Harmonogram egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym

Część pisemna – 20 sierpnia 2019 r. (wtorek), godz. 9.00

Część ustna (język polski, języki mniejszości narodowych, języki obce nowożytne - prezentacja i wypowiedź - formuła od 2015) – 20–21 sierpnia 2019 r.

Sesja egzaminacyjna w SPdD nr 4 (szkoła dla dorosłych)

  1. Sesja zimowa
  1. Rada dopuszczająca do egzaminów: 19.12.2019 r. (śr.), g. 18:00
  2. Egzaminy semestralne: 6 dni: 2.01., 4.01., 7.01., 14.01, 16.01., 18.01.2019 r.
  3. Rada klasyfikacyjna: 21.01.2019 (pn), g. 18:00
  1. Sesja letnia
  1. Rada dopuszczająca do egzaminów: 31.05.2019 (pt), g.18:00
  2. Egzaminy semestralne: 6 dni: 3-14.06.2019 r.
  3. Rada klasyfikacyjna: 17.06.2019 (pn), g. 18:00

Terminy i godziny konsultacji przedmiotowych,

fakultetów, kół zainteresowań

w roku szkolnym 2018/2019 w Zespole Szkół Sportowych

Nazwisko i imię nauczyciela

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

BOBROWSKA Elżbieta

6.50-8.50 świetlica

8.45-10.40 zajęcia wyrównawcze klasa III SP

 

 

 

CHARĘZA Joanna

10.40 – 11.25 koło informatyczne kl. III SP

 

Konsultacje 14:30 – 15:15

 

 

CHOIŃSKI Remigiusz

Konsultacje od 17:05 – 17:55

 

 

 

Konsultacje

Od 16:15- 17:05

DERDA – KIERZKOWSKA Honorata

Zajęcia przygotowujące o FCE 14:30 – 15:15 dla uczniów LO

Konsultacje 14:30 – 15:15

 

 

 

DUDA Monika

 

Kółko języka rosyjskiego

Klasa 1b LO

godz. 08.00-08.45

 

14.30-15.15

Konsultacje

 

FRĄCKOWIAK Renata

 

16.10 – 16.55

konsultacje

 

 

 

GĄSIOROWSKA Iwona

 

 

9.30- 10. 30

10.30- 11.30

zajęcia wyrównawcze I a SP

 

 

JANICKI Dawid

Konsultacje

16.10-16.55

 

 

 

 

JASTRZĘBSKA Anna

Konsultacje, godz.15:15 (co drugi poniedziałek od 24.09)

 

Zajęcia projakościowe z j.niemieckiego dla klasy VII, godz.7:10-7:55

 

 

KALETA Izabela

 

 

Repetytorium z geometrii – klasa 3 a gim, 16.05 – 16.50 s.01

Konsultacje (SP, GM, LO) 16.55 -17.40 s.01

(I i III tydzień miesiąca)

Zajęcia projakościowe z matematyki – klasa 7 a SP, 7.10 – 7.55 s.203 (I i III tydzień miesiąca)

 

KAMYSZEK – KOSIOR Katarzyna

 

 

 

Konsultacje (1abc LO, 2ab LO, 3ab LO, 3ac GM, 7SP) I i III tydz.(7.10-7.55)

Fakultet - p.podst. (3b LO) (8.00-8.45)

Fakultet - p. rozszerz.(3b LO) (8.50-9.35)

 

KORCHUT Anna

 

12:40-13:25 zajęcia z robotyki dla SP klas 1-3

16:05-16:50 konsultacje z informatyki

(I III tydzień miesiąca)

 

 

 

KOSTRZEWA – KAP Małgorzata

 

Zajęcia dodatkowe (LO) – rozszerzona chemia
13:40 – 14:25

Konsultacje (SP, GM, LO)

I i III środa miesiąca, 17:00-17:45

 

Fakultety maturalne z biologii kl. IIIa LO

13:40 – 14:25

KRAUSE Ilona

 

 

 

7.10 Konsultacje/ zajęcia wyrównawcze klasy IIIa i IIIc GM,

8.50 zajęcia wyrównawcze klasa V SP

9.45 zajęcia wyrównawcze klasa IIIa GM

 

KRUPIŃSKA Beata

 

10.30 – 11.30

Zajęcia wyrównawcze

Klasa II a SP 33

 

 

 

KUBIACZYK Maria

 

 

Konsultacje (II i IV tydzień)

14.30-15.15

 

Zajęcia projakościowe dla klasy III a LO 14.30-15.15

 

 

KUCHARSKA Alicja

Konsultacje LO

Poniedziałek 7.10-8.00

 

 

 

 

KULCZYCKA Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze VI a SP g. 7.10 – 7.55 (II, IV tydzień miesiąca)

Konsultacje przedmiotowe dla LO g. 7.10-7.55 (I, III tydzień miesiąca)

 

Konsultacje przedmiotowe dla LO g. 7.10-7.55 (I III tydzień miesiąca)

 

Zajęcia projakościowe dla IIa, IIC LO g. 7.10-7.55

KURCEWICZ Wojciech

 

Konsultacje

(wszystkie klasy)

Godz. 16:10-16:55

Sala 313

 

 

Zajęcia przygotowujące do matury dla III A

Godz. 7:10-7:55

Sala 313

 

 

LESZCZYŃSKA Ilona

Konsultacje kl. IIIa, IIIIb Gim

Godz. 16.20-17.05

 

 

 

 

LEWICKA Małgorzata

Konsultacje godz 7.10

3c.gimn i 1c Lo, 3b.LO

 

 

 

 

MAJEWSKA Małgorzata

 

Zajęcia dodatkowe z biologii klasa II a LO , zakres rozszerzony biologia, godz: 14.30-16.05 co drugi tydzień

Konsultacje SP, GM, LO

godz: 15.15 – 16.05 co drugi tydzień  (I, III tydzień miesiąca)) lub indywidualne  z klasami i uczniami

 

 

OSMELAK Leszek

 

Konsultacje WF LO co tydzień

Wtorek15.15-16.00

 

 

 

PIETRZYK Karol

 

 

15.20 – 16.05 konsultacje

 

 

PIOTROWSKA – RAKOWER Anna

 

 

 

Konsultacje II i IV tydz., godz. 7:10 dla IV – VIII

Zajęcia wyrównawcze (PPP) II i III tydz. 7:10 , kl. IV i VI

 

SAKOWICZ Elwira

Zajęcia rewalidacyjne kl.IV, godz.14.30-16.00

 

Zajęcia kompensacyjno- korekcyjne, kl.III i IV, godz.7.00-7.45, 2x w miesiącu

 

 

SAMBORSKI Przemysław

 

 

 

13.40-14.25 SU XII LO

14.30-15.15 Kółko misyjne/konsultacje

 

SEMENIUK Paulina

 

Konsultacje co 2 tygodnie

17.00-17.55

Projekt Szekspir/przygotowanie do egzaminu klasa 8

Co tydzień

16.05-16.55

 

 

SEWAŚCIEJ Aleksandra

 

 

Songs and Stories – zajęcia dodatkowe z j. angielskiego dla kl. „0”

16.00-17.00

 

 

SKORUPA Justyna

Konsultacje 7:10 – 7:55 (II, IV tydzień miesiąca)

 

 

 

 

SŁOBODZIAN Małgorzata

8:00-8:45 konsultacje (1c LO) / 14:30-15:15 (2b LO)

8:00-8:45 fakultet (3b LO)

8:50-9:45 konsultacje (3b GIM)

 

 

SŁOMIŃSKI Waldemar

 

Koło Muzyczne

Każdy wtorek 17.00-17.45

 

 

 

STAŃCZYK Krzysztof

 

 

Konsultacje z historii i WOS 14.30 – 15. 15

 

 

STECZEK Marcin

 

 

15.15 – 16.05 konsultacje

 

 

STRÓZYK Anna

Zajęcia dodatkowe-  Zajęcia plastyczno-techniczne

16-17

 

 

 

 

SZREJDER Lucyna

 

Doradztwo zawodowe klasa VIII  16.55

 

 

Konsultacje 15,20

II, IV piątek miesiąca

UCHMAN Magdalena

08.00-08.45 konsultacje – klasa V

Repetytorium z geometrii – klasa 3 b gim, 14.30 – 15.15

 

 

Repetytorium z geometrii – klasa 3 c gim, 15.20 – 16.05

Zajęcia projakościowe z matematyki/ język niemiecki – klasa 8 a SP, 16.10 – 16.55

WĘZIK Żaneta

 

Koło poligloty (j.angielski) kl. II B 8:00 – 8:45

 

Koło poligloty (j.angielski)

Kl. II A 11:35 – 12:20

Zajęcia wyrównawcze (edukacja wczesnoszkolna) kl. II B

8:35 – 9:35

 

Logopedia kl. II B

9:35: 10:35

 

 

WIŚNIEWSKA Lucyna

 

Konsultacje co 2 tygodnie

17.00-17.55

Projekt Szekspir/przygotowanie do egzaminu klasa 8

Co tydzień

16.05-16.55

 

 

WOJTOŃ Celina

14.30 – 15.15

Konsultacje dla klas I b LO, III b LO

15.15 – 16.05 fakultety dla klasy III b LO

 

 

16.10 – 16.55 konsultacje dla klasy I c LO

 

WRÓBEL Anna

 

SU 15.15

 

 

Konsultacje co dwa tygodnie 15.15


   Dokumenty dla nauczycieli - do pobrania    

Zestawienie semestralne dla wychowawców

Zestawienie końcoworoczne dla wychowawców

WNIOSEK
o dopuszczenie przez dyrektora szkoły do użytku w ……….

 programu nauczania z ……….............

 

Szkolny Zestaw Programów Nauczania

OŚWIADCZENIE
o realizacji podstawy programowej

Zgłoszenie wypadku

 


Dokumenty dla pracowników Zespołu Szkół Sportowych

Regulamin przyznawania środków finansowych z przeznaczeniem na pomoc zdrowotną dla nauczycieli korzystających z opieki zdrowotnej 

Wniosek o przyznanie pomocy zdrowotnej 

Wniosek o dofinansowanie formy doskonalenia zawodowego nauczyciela 

Zgłoszenie wypadku

© Meet Gavern - Free Joomla! 3.0 Template 2019

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej.

  Akceptuję pliki cookie.
EU Cookie Directive Module Information