Sekretariat: 91 433 58 97      DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Menu główne

Oferta edukacyjna dla uczniów ZSS

ZAJĘCIA DODATKOWE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

Nazwisko i imię nauczyciela


PONIEDZIAŁEK


WTOREK


ŚRODA


CZWARTEK


PIATEK

BIELAWSKA Katarzyna

 

 

7.00-8.00

1b- zajęcia  wyrównawcze

 

10.20-11.20

1b- zajęcia wyrównawcze

BOBROWSKA Elżbieta

 

15.30-16.15

Klasa II a SP zajęcia wyrównawcze

 

 

8.00-8.45   Klasa II a SP

 zajęcia wyrównawcze

CHARĘZA Joanna

 

 

14:40 – 15:25 konsultacje

 

 

 

CHOIŃSKI Remigiusz

14:40 – 15:25 konsultacje

 

 

 

 

DUDA Monika

 

 

 

Konsultacje 13.40-14.25

 

ERBACHER Marta

 

 

16.00-16.30

Klasa „0” Zajęcia rozwijające kompetencje z języka angielskiego.

 

 

GĄSIOROWSKA Iwona

 

7.15-8.45

Klasa III a SP

Zajęcia wyrównawcze

 

 

 

GWARDYŚ Aleksandra

 

 

 

Konsultacje co 2 tygodnie 14.30- 15.15 fizyka, przyroda

 

JANICKI Dawid

15:30-16:15

konsultacje

 

 

 

 

JAROS ŁUKASZ

 

 

 

Konsultacje II i VI czwartek miesiąca godz. 7.05 – 7.50 sala 315

 

KALETA Izabela

 

Konsultacje II i IV wtorek miesiąca godzina 8:00 – 8:45 sala 306

 

 

 

KAMYSZEK – KOSIOR Katarzyna

 

I i III wtorek miesiąca godz. 7.10 – 7.55 sala 303

 

 

 

KONIECZNA Ilona

 

 

 

 

II i IV piątek miesiąca

Godz.14.40-15.25  s.313

KORCHUT Anna

 

 

7:10 – 7:55

konsultacje II i IV tydzień

 

 

KOSTRZEWA – KAP Małgorzata

 

 

Konsultacje II i IV środa miesiąca godzina 7:10 – 7:55 sala 306

 

 

KRAUSE Ilona

 

Konsultacje II i IV tydzień, godzina 7.10, sala 204

 

 

 

KRUPIŃSKA Beata

 

 

 

7.00-8.00

Zajęcia wyrównawcze, sala 113

8.00-8.45

Zajęcia wyrównawcze

Sala113

KUBIACZYK Maria

 

II i VI wtorek miesiąca godz. 7.10 – 7.55 sala 202

 

 

 

KUCHARSKA Alicja

8:50-9:35

Sala dolna sportowa

 

 

 

 

KULCZYCKA Małgorzata

 

 

 

14:40 – 15:25 konsultacje

 

LESZCZYŃSKA Ilona

 

 

 

14.40 – 15.15

II i IV środa miesiąca

 

 

LEWANDOWSKI Dawid

 

 

 

12:40 – 13:25 konsultacje

 

LEWICKA Małgorzata

 

 

 

 

13:40-14:25

Konsultacje kl.1-3

OSMELAK Leszek

 

 

 

15.30-16.15-konsultacje

Geografia, WF

 

PIETRUSZEWSKA – CZECH Teresa

 

 

16:20 – 17:05 konsultacje

 

 

PIETRZYK Karol

 

14:40 – 15 :25 -  KONSULTACJE

 

 

 

PIOTROWSKA – RAKOWER Anna

 

Konsultacje II i IV tydzień, godzina 7.10, sala 207

 

 

 

RYDZ Tamara

 

 

 

Konsultacje dla klas I-IV LO 1. I 3. Wtorek miesiąca, godz. 16:20, sala 306

 

SAKOWICZ Elwira

 

 

Zajęcia wyrównawcze

15:25-16:15

 

 

SEMENIUK Paulina

 

 

 

Konsultacje dwa razy w miesiącu 0 7:10 w Sali 309

 

SKORUPA Justyna

 

 

 

 

Konsultacje dwa razy w miesiącu, 7:10, s.205

SŁOBODZIAN Małgorzata

 

 

 

Konsultacje dwa razy w miesiącu godz. 15:30, s. 204

 

SŁOMIŃSKI Waldemar

 

14:40 – 15:25 konsultacje

 

 

 

STANCU Iwona

 

 

 

 

Konsultacje dwa razy w miesiącu godzina 15.30 – 16.15 sala 305

STAŃCZYK Krzysztof

 

 

 

Konsultacje historia i wos

14.40   sala 211

 

STECZEK Marcin

 

 

 

 

14:40 – 15:25 konsultacje

SZYMCZAK Aleksandra

 

KONSULTACJE

7:15-8:00

 

 

 

 

TĘGI Katarzyna

 

16.00-16.30

Klasa „0”. Zajęcia rozwijające zdolności z zakresu kodowania.

 

 

 

UCHMAN Magdalena

Konsultacje II i IV poniedziałek miesiąca godzina 16:20 – 17:05.

 

 

 

 

WIŚNIEWSKA Lucyna

Poniedziałek I – III tydzień

15.25-16.05 lub częściej według potrzeby

 

 

 

 

WOJTOŃ Celina

 

 

Konsultacje II i IV środa miesiąca, godzina 15:30 – 16:15 oraz 16:20 – 17:05

 

 

WRÓBEL Anna

 

16:20 – 17:20 konsultacje

 

 

 

ZEMSKA Magdalena

 

 

 

Konsultacje I i III

Czwartek 14:40-15:25

Sala 309

 

Współpracujemy z:     

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej.

  Akceptuję pliki cookie.
EU Cookie Directive Module Information